Як зачарувати будь-якого чоловіка?
Тут не пропонується якась чорна магія, за допомогою якої ви зможете закохати в себе вподобаного вам чоловіка.
Тут ви зможете лише прочитати і дізнатися про те, як за допомогою деяких психологічних технік вплинути на його емоції і прив'язати більше до себе. Тому що часто ми забуваємо ці простенькі правила і дивуємося, як так чоловік може вести себе пасивно і інертно з красивою і талановитою жінкою.
Будьте в суспільстві багатьох чоловіків ... але разом з тим недоступною для них всіх.
Чим частіше чоловіки бачать вас в компанії інших чоловіків, тим привабливіше ви для них виглядаєте. Так говорить Девід Ліберман, експерт по психології людської поведінки. І він має рацію. Проведені дослідження свідчать, що емоційну прихильність можна викликати практично до будь-якій людині (звичайно, в тому випадку, якщо апріорі людина нам симпатизує). Тому як тільки ви познайомилися з приємним для вас чоловіком, шукайте хороших випадків провести з ним час до тих пір, поки він не почне до вас звикати.
А далі, починайте діяти! Як тільки ви переконалися в тому, що він вам симпатизує і хоче розвитку відносин, тепер можна і пограти в хованки ... сміливо продовжуйте ховатися до тих пір, поки він не перестане вас бачити і чути взагалі. Ми ж усі знаємо це вічне правило: люди хочуть мати те, що вони не можуть мати. І те, що ви постійно будете перебувати в полі досяжності для чоловіка, тим менше цінності для нього буде представляти ваше з ним спілкування.
Якби кожен день на вашому шляху лежала велика купа діамантів, яку вам би доводилося постійно переступати, навряд чи б ви вважали діаманти цінністю. Тільки можливість втратити що-небудь надає цьому цінність. Будь поруч, а потім тікай, і чоловіки будуть симпатизувати тобі і хотіти тебе.
Чому потрібно приймати подарунки від чоловіка.
Якщо ви робите щось хороше для когось, це приносить вам подвійне задоволення. По-перше, ви задоволені від того, що зробили приємне людині, а також підвищену до нього симпатію. Для того, щоб виправдати наші зусилля, які ми доклали, роблячи щось гарне, ми часто має звичку переоцінювати гідності цієї людини. І в результаті, той, кому робимо приємне, подобається нам ще більше! Коли ж хтось робить приємне для нас, ми безумовно відчуваємо задоволення. Але крім задоволення ми також відчуває безліч інших емоцій, і не всі вони бути позитивними. Іноді ми відчуваємо себе навіть пригніченими.
Чому так? Тому що ми починаємо відчувати якусь відповідальність за те, що нас визнали гідними подарунка, і ми повинні і далі відповідати цим критерієм, вже не кажучи про те, що людина, яка робить подарунок, теж очікує певного зиску і віддачі від того, що він зробив . Ще більше проблем виникає, корду подарунок ми отримуємо від тієї людини, яка нам подобається, але ми досі не впевнені щодо його кандидатури. Ви відчуваєте сенс? Коли нам дуже подобається чоловік, нам інстинктивно хочеться робити для нього приємні речі. Але набагато краще, коли ви дасте йому можливість робити приємне вам.
Пильнуй за ним уважно.
Гарвардський психолог Зік Рубін спробував обчислити науковим методом можливу ступінь закоханості в іншу людину, і таки зумів отримати деякі цікаві результати: виявляється, ступінь закоханості можна оцінити за допомогою кількості часу, коли закоханий дивиться на об'єкт свого інтересу. Він визначив, що закохані пари дивляться один на одного 75% часу протягом розмови!
Крім того, закохані менше відволікаються від процесу спостереження один за одним, коли до їхньої розмови приєднується третя особа. Під час нормального розмови люди дивляться один на одного десь 30-60% часу. Цей метод вимірювання закоханості називається градацією Рубіна: оціните хоча б приблизну кількість часу, протягом якого на вас дивляться під час бесіди, і так ви зможете оцінити ступінь зацікавленості вами. Деякі психологи використовують градацію Рубіна для того, щоб зрозуміти, наскільки пара гармонійна і взаємна в своїх відносинах.
Але також цей метод допомагає, якщо ви хочете когось закохати в себе. І ось чому: спробуйте самі дивитися на людину, яка вам подобається близько 75% часу вашої розмови. Мозок чоловіка відреагує моментально, в тому випадку, якщо йому ви теж подобаєтеся. Справа в тому, що у людського мозку є властивість реагувати на уважний погляд особини протилежної статі відповідно, ми починаємо самі вірити в те, що ми закохані, а наш мозок починає активно виділяти такий фермент як пенілетіламін.
Пенілетіламін це хімічний брат амфетамінів і виділяється нервовою системою, коли ми дуже захоплені іншою людиною. Саме цей фермент змушує наше серце битися сильніше, хвилюватися і червоніти, корду ми його бачимо. Звичайно ж, неможливо зацікавити когось за допомогою градації Рубіна, якщо ви бачите, що ви абсолютно не подобаєтеся людині, але техніку можна застосовувати в тому випадку, корду ви хочете підсилити вже очевидний інтерес до вас. Спробуйте перевірити самі! Результати вас дуже порадують. Дайте людині, яка вам подобається відчуття того, що ви закохані в нього, дивіться на нього, і йому буде набагато легше погодитися з тим, що він теж вас любить!
Не дивіться в бік!
Крім того, є ще один висновок, який випливає з дослідження пана Рубіна: закохані пари не так швидко відводять погляд убік третьої людини, який приєднується до бесіди. Знову ж, якщо ви застосовуєте прийом до того, хто в вас (поки) не закоханий, його мозок починає швидко виділяти пенілетіламін, і він швидко зрозуміє, що він закоханий! Ви просто продовжуйте дивитися в очі партнеру навіть тога, коли ви закінчили розмовляти або до вас приєднується хтось третій. А погляд відводите від людини, який вам подобається повільно і неохоче. Якщо ж ви соромитеся дивитися прямо в очі, можна тоді використовувати стрибучий погляд.
Наприклад, ви можете спостерігати за третім співрозмовником, але поле закінчення кожного пропозиції сказаного ним, кидайте короткі погляди на того, хто вам подобається, нехай він це помітить. Це як ніби контрольний жест - ви перевіряєте реакцію партнера на те, що говорить третій співрозмовник - і цим даєте зрозуміти, що ви зацікавлені в ньому.
Наука про наші зіниці.
Ми всі добре знаємо, ЯК на нас дивляться, коли відчувають фізичний бажання. Для цього необхідно лише одна умова: зіниці повинні бути розширеними. Ви не можете усвідомлено контролювати ваші зіниці (це одна з причин, чому люди говорять, що очі ніколи не обманюють). Але ви можете створити правильні умови для того, щоб ваші зіниці розширилися. По-перше, треба зменшити освітлення в приміщенні. Зіниці моментально розширюються, коли світла стає менше. Це одна з причин, чому в ресторанах, де пари зустрічаються для романтичних вечерь, так часто ставлять свічки або лампас з легким не яскравим освітленням. Тому що це не тільки робить наше обличчя привабливішим, але також зіниці стають ширшими.
Вчені експериментували і показували дві групи фотографій однієї жінки чоловікам. Всі фотографії були ідентичними, але зіниці у жінки на одній групі фотографій були збільшені за допомогою редакторських програм для фотографій. Звичайно ж, чоловіки зробили висновок, що жінка на іншій групі фотографій виглядала набагато привабливіше.
Такий же експеримент був повторений з фотографіями чоловіків, які були показані жінкам. Експеримент дав ті ж результати. Також наші зіниці автоматично розширюються, коли ми дивимося на щось або на когось, хто нам подобається. Знову ж, це може бути доведено за допомогою фотографій. І в цей раз вчені давали групі чоловіків різні фотографії, і серед них була одна, на якій було зображено оголена жінка. Без винятку у всіх чоловіків розширювалися зіниці при її вигляді. Завжди, коли нам подобається людина, коли ви на нього дивіться - у вас розширюються зіниці.