знайомства і заміж
 головна    додати анкету    питання та відповіді     поради
 
Що пишуть чоловіки?
_________________________
 

"Я люблю життя, люблю дітей, хочу познайомитися з люблячою, відданою, чесною жінкою з метою створення сім'ї. Я б хотів зустріти свою справжню любов і кращого друга, споріднену душу і другу половину, людини, який розділить мої інтереси. Я хочу присвятити своє життя тому, щоб зробити цю жінку дуже щасливою, готовий дати їй все, що може дати чоловік, чоловік, кращий друг. Мрію про міцне, гармонійному шлюбі, заснованому на любові, довірі, повазі, духовної близькості і взаєморозуміння ".

Серджйо / 25 / Рим / Італія

"У мене сильне лібідо, хороший характер, гарний автомобіль, ледачий кіт, симпатична квартира і кілька тихих сусідів".

Джеф / 31 / Лос-Анджелес / США

"Мене привабило, що я прочитав в анкетах українських жінок що вони просто хочуть бути щасливими, коханими, і насолоджуватися всім, що може дати їм шлюб. По-моєму, це все про любов "

Скотт / 30 / Нью-Йорк / США

"Я вже подорожував в Україну, так що я розумію, які труднощі поки що є у Вашій країні, і я відчув теплоту Українського менталітету. Я хочу, щоб моя майбутня дружина ніколи не забула б свою батьківщину, і наше сімейство буде подорожувати в Україну часто. Хочу щоб вона раділа, коли вона почує, що я хотів би маленьку дочку точно схожу на неї ".

Марк / 26 / Мельбурн / Австралія

"Читаю по-французьки і розумію іспанська. Не маю боргів і поганих звичок (навіть не дивлюся спорт по ТБ). Хочу досягти свого потенціалу, поки я на цій планеті.

Ендрю / 39 / Майамі / США

"Я готовий пройти півсвіту для того, щоб знайти мою єдину, якщо це буде необхідно. Я кілька разів був в Україні, мене підкорило щось в характері і душі жінок, що живуть в цих країнах. Я не можу пояснити, що саме, за винятком того, що це щось чарівне, магічне. Я вірю, саме там я знайду свою справжню любов, яка триватиме вічно ".

Єнсен / 33 / Копенгаген / Данія

"Я думаю, що одна з найважливіших речей у відносинах повинна бути здатність сміятися один з одним".

Річард / 32 / Абердін / Шотландія / Великобританія

"Якщо у Вас є дитина - добре! Переважно - дочка, щоб моя дочка могла з нею подружитися ".

Річард / 48 / Чикаго / США

"Я хочу балувати і любити мою жінку. .Жізнь Занадто коротке, щоб жити одному. І занадто довга, щоб жити з тим, кого не любиш, і хто не любить тебе ".

Міхаель / 24 / Філадельфія / США

"У мого друга українська дружина і вони дуже щасливі. Я сподіваюся, що мені пощастить так само. Я шукаю українську дівчину ".

Артур / 27 / Париж / Франція

Так, я був би настільки щасливий знайти мою другу половинку що я дав би їй всю мою любов, моє життя.

Лорен / 26 / Антверпен / Бельгія

"Ніхто не зробить Ваше життя щасливою, якщо Ви самі цього не захочете. З надією, що я та людина, яка Вам допоможе зробити це ".

Гаррі / 36 / Сан-Франциско / США

"Я людина відкрита і сучасний, і не проти якщо моя дружина захоче проявити себе професійно. Я готовий до цього. Що я пропоную? Мене з усім серцем і шкірою і волоссям!;-) "

Даніель / 37 / Гамбург / Німеччина

"Я визнаю, що я не Адоніс, але і не Квазімодо".

Рамон / 41 / Мадрид / Іспанія

"Тепер, коли мені 32 років, я хочу створити сім'ю з жінкою у якої хороший характер, щоб у нас були гарні діти, щасливе життя, обійми, поцілунки, квіти і цукерки."

Стівен / 32 / Х'юстон / США

"Любов не можна купити за гроші або красу, але це величезна праця, вироблений двома людьми."

Луїс / 26 / Відень / Австрія

"Сподіваюся, ми можемо сміятися і плакати разом, приносити чай один одному в ліжко, обмінюватися думками про літературу, культуру, історію і музиці."

Даніель / 45 / Новий Орлеан / США

"І сподіваюся до кінця року привезти в Майамі майбутню наречену. Я живу на узбережжі. Тому кожен день я дивлюся через Атлантичний океан і намагаюся Вас знайти. Будь ласка, перестаньте ховатися !."

Террі / 30 / Вашингтон / США

"Як довго я тебе чекав. Сподіваюся, скоро ми будемо разом. Будь-ласка, напиши мені. Я багато чого можу запропонувати одній красивій дівчині, яка просто дасть мені шанс."

Арон / 24 / Фінікс / США

"Я рік жив в Чехії, і я знаю, наскільки важким може бути переїзд в іншу країну і культуру. По-моєму, я зможу Вам допомогти в цьому процесі."

Рой / 52 / Сан-Антоніо / США

"Я шукаю" єдину », з якою можу пов'язати своє життя, полюбити її і разом постаріти. Якщо Ви посміхаєтеся, може, я шукаю Вас? Напишіть мені. Просто скажіть «Привіт» ... Дружня розмова може стати початком чогось більшого."

Марк / 38 / Лондон / Великобританія

"Іноді я відчуваю, що з віком світ кидає мене, але я все ще шукаю ту особливу жінку, з якою я розділю своє життя. Мені більше подобаються ті, хто цінує інші культури. Занадто багато американців обмежені в розумінні світу."

Кріс / 34 / Атланта / США

"Я хочу зустріти таку особливу жінку, яка дивиться на життя, як на казку, яку слід прожити, а не як на проблему, яку потрібно вирішити!"

Флавйо / 28 / Неаполь / Італія

"У всіх нас є людські вади. Тому я не шукаю ідеала.Я хочу знайти жінку, яку зможу любити, і яка буде любити мене. По-моєму, це не дуже багато. :) "

Джон / 39 / Торонто / Канада

"По-моєму, на нашій планеті обов'язково є друга половинка для кожного. Її дуже важко знайти. І я вирішив спробувати знайти її в Україні."

Міхаель / 40 / Монреаль / Канада

"Мені не пощастило бути з Швейцарськими жінками, з якими не можна будувати відносини належним чином. В основному, вони не знають, як реагувати на те, що чоловік ставиться до них з повагою і трепетом, а також проявляє всі ті маленькі речі, які дозволяють дати зрозуміти, що він відчуває. Я натрапив на цю послугу, і вирішив випробувати долю, в надії зустріти ідеальну для мене жінку."

Міхаель / 30 / Лозанна / Швейцарія

"Шукаю жінку: прекрасну, молоду від 21 до 32 років зачаровану принцесу. Я впізнаю її, коли побачу її посмішку."

Даніель / 32 / Ліон / Франція

"Серйозно налаштований познайомитися і, сподіваюся, розвинути тривалі відносини з жінкою-іноземкою. Я з натхненням ставлюся до розуміння іншої культури. Сподіваюся, моя друга половинка захоче жити зі мною в США, і створити затишний будинок. І, може, створити сім'ю, засновану на традиціях і цінностях."

Петер / 31 / Джексонвілл / Флорида / США

"Інтелектуальна робота - моя пристрасть. Я люблю грати в шахи. Було б здорово одружитися на красивій дівчині, яка також любить цю магічну гру. До кінця цього року я збираюся приїхати в Україну. Якщо Ви - та, яку я шукаю, напишіть мені. Якщо ми один одному відчуваємо уподобання - то скоро укладемо шлюб! Вам подобається готувати? Я люблю добре поїсти! "

Адріано / 27 / Турин / Італія

"Я освічена і культурна людина. У мене досить доходу, щоб не працювати і насолоджуватися жізнью.Часто я просто гріюся на сонці і дякую Богові за подароване щастя: я здоровий, не схильний до депресій, у мене є все, що мені потрібно ".

Джон / 40 / Індіанаполіс / США

"Вам не обов'язково вільно знати англійську, але хоча б невелике його знання Вам допоможе. Я пробував вчити Український, але ще недалеко зайшов. Може, Ваша допомога це змінить".

Майкл / 38 / Амстердам / Нідерланди

"Коли моє сімейство щасливо і посміхається, тоді я - дійсно благословенний чоловік. Людина може мати все багатство в світі, але без кого - то кого він дійсно любить, він бідний ".

Жан Клод / 29 / Нант / Франція

"Я вірю в долю і вже давно думав вступити в службу знайомства. У США я не знайшов жінки, якій міг би віддати своє серце. упевнений, що американський чоловік і українська жінка можуть утворити ідеальнуюпару. Ми однаково думаємо про кохання і шлюб, що найважливіше - це сім'я. Я не плекаю ілюзій про те, що познайомиться в усьому світі з моєю єдиною буде легко, але думаю, що все знайомства не випадкові, тоді, можливо, ми повинні бути разом. Є очей, який побачить красу. Є серце, яке отримає любовь.Я чекаю з нетерпінням відвідати вас у вашій країні ".

Джеф / 41 / Нашвілл / США

"Я впевнений, що американський чоловік і українська жінка можуть утворити ідеальну пару. Ми однаково думаємо про кохання і шлюб, і про те, що найважливіше - це сім'я. І я вирішив відкритися можливості знайти любов за океаном. Є очей, який побачить красу. "Є вухо, яке почує правду. Є серце, яке отримає любов. "

Тімоті / 34 / Сан Дієго / США

"Я хочу мати 2 або 3 дітей в майбутньому. Якщо у вас є дитина це теж добре. Для мене не важливо самотні ви чи розведені, і як давно, якщо ви щирі і маєте добре серце ".

Крістофер / 33 / Солт-Лейк-Сіті / США

"Чому я шукаю українську жінку? Дуже просто ... Просто всі українські жінки, про яких я читав, хотіли, щоб їх любили і поважали. Ці 2 якості не так важливі для англійських леді. Я можу запропонувати Вам хороше життя в Англії зі справжнім англійським джентльменом, любов і повагу, якого Ви заслуговуєте."

Брайан / 35 / Бірмінгем / Англія

"Я буду про неї піклуватися і зробити її щасливою, вона буде як світло сонця в моєму житті."

Марк / 35 / Лондон / Великобританія

"Якщо Ви - жінка, я знаю те, що Ви відчуваєте. Вам не потрібно нічого говорити мені. Я дуже романтичний, і я пишаюся тим, наскільки чутливий я до потреб жінки. Будь-хто може робити цю заяву, але будь-хто, хто впізнає мене, скаже що це істина. Більше ніж що - небудь ще, я вважаю, що, щоб бути щасливим, людина повинна робити те, що він або вона люблять робити. Люди не повинні бути змушені робити те, чого не хочуть або здаватися тими, ким не є насправді. Вони повинні бути улюблені такими якими вони є, бути тим, ким вони є, і вони повинні виконувати речі, які вони люблять і, які є важливими для них. Не має значення, що Ви любите робити - якщо Ви любите робити що-небудь. Немає нічого настільки ж чудового, як допомога і підтримка людини в досягненні мети, якщо ця мета у людини є. Людина повинна бути прийнятий, таким, яким він є, і отримувати відповідну підтримку ".

Кріс / 41 / Іллінойс / США

"По-моєму, шлюб - це партнерство і поділ обов'язків, поваги і турботи."

Рід / 39 / Сідней / Австралія

"Я люблю сонячний пляж в південній півкулі. Моя мрія - коли-небудь залишитися там назавжди і вирощувати коней ".

Дональдсон / 34 / Мюнхен / Німеччина

"Треба бути таким, який ти есть.Чтоб потім нікого не дивувати".

Карло / 31 / Мілан / Італія

"Я прошу Вас ознайомитися зі мною, Ви будете щасливі, напевно."

Хав'єр / 50 / Барселона / Іспанія

"Я не молодий, привабливий, багатий зірка кіно. Я не настільки стрункий і підтягнутий як деякі чоловіки. Але я хороша людина. Я добрий і вірний, і я знаю, як створити стабільний, щасливий будинок."

Джон / 44 / Пенсільванія / США

"Я шукаю жінку, яка вірить у справжнє кохання і взаємоповага, яка хоче провести своє життя зі своїм коханим чоловіком, насолоджуючись пропозиціями життя."

Вільям / 25 / Женева / Швейцарія

"Хочеться любити (очима і не тільки). Вранці прокидатися з коханою жінкою."

Марк / 29 / Монте-Карло / Монако

"Зі мною живуть двоє дітей. Вони - найважливіша частина мого життя, і будь-яка партнерка, яку я знайду, повинна любити їх так само, як я буду любити її дітей. Я хочу знайти кого-то, щоб провести з нею залишок життя, розділити радість і створити сім'ю, сподіваюся, з нашими спільними дітьми."

Гаррі / 51 / Даллас / США

"Я все вкладу в шлюб зі своєю коханою."

Герд / 21 / Брюссель / Бельгія

“Я мечтаю наяву о том, как найду свою особенную женщину, как буду с ней устраивать ужины при свечах, спокойно гулять под летним ночным небом, взявшись за руки. Или просто сидеть дома, обнявшись”.

Роберт/42/Дублин/Ирландия

"Я батько двох дітей: сина, 12 і дочки, 7 років. Я розведений, працьовитий, сам виростив дітей, так що я дуже хороший фахівець в кулінарії, шиття та роботі по дому! Я зовсім не заперечую, якщо Ви не були замужем, розведені або у Вас є 1 або 2 дитини. Сімейне життя для мене важлива."

Рауль / 44 / Сіетл / США

"Я відчуваю, що моя доля знайти Ваз в Україні. Я з нетерпінням чекаю цього, щоб зв'язатися з Вашою великої землею. Якщо Ви вже довго шукаєте свою любов, вибачте мене за те, що це зайняло стільки часу. Але зараз я тут! Не хвилюйтеся, якщо Ваш англійська не бездоганний. Я зрозумію".

Рауль / 33 / Брисбен / Австралія

"Я не обіцяю дістати місяць з неба, але можу Вас запевнити, що буду дуже відданий нашим відносинам, і буду постійно вірним і уважним до Вас і Вашим дітям. Ви будете дуже дорогі моєму серцю і душі поки смерть не розлучить нас."

Мануель / 40 / Валенсія / Іспанія

"Я не мачо, і здатний на дуже глибокі почуття і емоції. На сумне фільмі я можу заплакати. У мені є тяга до диким пригод, але, завдяки роботі і освіти, є і вишукана культурна сторона."

Томас / 50 / Індіанаполіс / США

"У Флориді, я живу недалеко від пляжу і недавно почав свій бізнес, який непогано йде. Я чекаю з нетерпінням сісти на пляжі поряд з вами і разом спостерігати світанок нашого нового життя. Якщо вас цікавить те ж саме, то будь ласка напишіть мені. Я чекаю з нетерпінням коли зможу відвідати вас у вашій країні ".

Річард / 35 / Детройт / США

"Я буду піклуватися про Вас та робити все для того, щоб ви ніколи не були сумні"

Кліфтон / 44 / Окленд / Нова Зеландія

"В минулому у мене була можливість жити в Європі. Там я зустрічав багато різних людей з різних культур, з різними традиціями. Вони здалися мені чарівними. На жаль, в американців немає таких рис."

Бен / 47 / Мемфіс / США

"Я викладаю історію (європейську та американську) в університеті східного Кентуккі. Було б приємно, якби Ви цікавилися історією. Мені подобається історія України, і я трохи знаю Український ".

Тім / 29 / Нью-Йорк / США

"По-моєму, бути друзями і насолоджуватися часом, проведеним разом, важливо. І вміти говорити про все, навіть про те, з чим Ви не згодні. Мені подобається бути романтиком зі своєю обраницею."

Ларс / 21 / Стокгольм / Швеція

"У мене чудові і відкриті відносини з моїми дітьми .Я турботливий батько. Іноді мій бізнес вимагає багато часу, іноді ні. Це вимагає від мене концентрації. Велика концентрація може призвести до того, що мої діти і собаки можуть перевернути весь будинок догори дном, а я нічого не помічу."

Ерік / 38 / Хельсинки / Фінляндія

"Я дуже самотній і маю багато незатребуваною любові. У мене ще багато незаповненого місця в глибині мого серця, яке може заповнити лише чудова жінка ".

Райан / 50 / Сан-Франциско / США

"Мені подобається бути романтиком зі своєю обраницею. Чи не сприймати її як подарунок, який легко отримати.
Я не вірю, що люди були створені, щоб жити самі по собі ".

Олав / 34 / Осло / Норвегія

"Я живу в Баварії в будинку з великим садом, майже в лісі і прекрасно відчуваю себе серед природи. Тут також ідеальне місце для мого «зоопарку», що складається з двох нахабних котів і дуже милою золотий собачки (Retriever)."

Фреді / 37 / Дюссельдорф / Німеччина

"Я люблю дітей. І мені найбільше сподобається одного разу стати Батьком. Я цілеспрямована, нелегкомисленний. У деяких питаннях я старомодний. Думаю, я просто хочу, щоб у мене були дружина, діти, хороша робота, дах над головою і їжа на столі ".

Ентоні / 31 / Калгарі / Канада

"Я шукаю партнерку, яка готова укласти шлюб і переїхати в Англію. Я не хочу влаштовувати довге листування, і готовий приїхати в Україну. Я б вважав за краще, щоб вона непогано знала англійську. Їй не потрібно його знати вільно ".

Стів / 55 / Ливерпул / Англія

"Я не шуткую. Я серйозно шукаю дружину. Я тільки що почав вчити Українки."

Паскал / 35 / Марсель / Франція

"Якщо Ви - жінка, яка шукає чоловіка, щоб він задовольняв Ваші потреби і дбав про Вашому серці в обмін на Вашу відданість і любов, то я - Ваш чоловік".

Лаурент / 33 / Цюріх / Швейцарія

 

____________________________________________

 


_______________________
 
 
Я людина домашня, веселий, товариський, майстер на всі руки, чоловік, на якого завжди можна покластися в будь-яких життєвих ситуаціях.

Мене привабило, що я прочитав в анкетах жінок, що вони просто хочуть бути щасливими, коханими, і насолоджуват-ися всім, що може дати їм шлюб. По-моєму, це все про любов. За характером я спокійна, врівноважена людина. Цікавлюся музикою, подорожами, фотографією. Не палю, алкоголь вживаю рідко і в малих дозах. У мене складається таке враження, що тільки в Росії і Україні залишилися справжні жінки.

_______________________

Copyright © znayomstva-i-zamizh.com
 

web analytics