знайомства і заміж
 головна    додати анкету    що пишуть чоловіки     поради
 
Питання та відповіді
_________________________
 

- На який час ви розмістите мою анкету?
Ми не встановлюємо ніяких термінів на розміщення Вашої анкети але якщо Ви з якихось причин вирішили прибрати Ваше оголошення або Ви вже не бажаєте отримувати листи від чоловіків з якихось причин, просто напишіть нам про це. Якщо Ви виходите заміж, і Ви знайшли цього щасливчика через наше агентство, не забудьте повідомити про це нам! Подяки приймаються у вигляді золотого цегли або у вигляді короткої фрази "Спасибі" Ми будемо раді в будь-якому випадку!

- Що робити, якщо я зареєстрована у Вас і хочу відмовитися від Ваших послуг?
Повідомте нам на нашу електронну адресу про своє бажання. Через кілька днів Ваші дані будуть видалені з нашої бази даних.

- Чи працюєте Ви з анкетними даними без фотографій?
Ні, без фотографій ми не працюємо з анкетними даними. Пов'язано це з тим, що основним критерієм початкового вибору чоловіками респондентів для листування є фотографії.

- Чому Ваші послуги щодо заповнення анкет безкоштовні?
Зміст агентства і публікації в Інтернет коштують грошей. Не отримуючи доходів, ми не змогли б існувати. Наші послуги оплачуються чоловіками, які хочуть знайти наречену в Росії і Україні.

- Я начиталася всяких жахливих речей про те що чоловіки заманюють наших жінок і продають їх в рабство або роблять їх повіями. Як мені уберегтися від цього?
На щастя ми не стикалися з цим, але теоретично ця можливість існує, тому.

Будьте уважні при виборі чоловіка, якщо він наполягає приїхати до нього в гості у другому листі, що щось тут не так. Краще у відповідь зробіть посилання на Ваші фінансові проблеми або на боязнь втратити роботу і запросіть його в гості до Вас. Подивіться, що він відповість.
Є люди, які можуть виявитися не тими, за кого вони себе видають. Навіть якщо він без злого умислу, він може виявитися просто психопатом. У цьому випадку, ви перебуваєте у себе вдома і завжди можете виставити його за двері. Завжди запрошуйте чоловіка приїхати до себе додому. Якщо у кого-то погані наміри, він не не захоче "світиться", адже він повинен буде всюди показувати свої документи, оформляти візу.

Крім того, і це здається найголовніше, в основному жодне шахрайство не покриє таких витрат, так що якщо до Вас хтось приїхав, значить, він дійсно зацікавлений Вами.

Ніколи не погоджуйтеся на зустріч з чоловіком в третіх країнах за будь-яких обставин, це може погано закінчиться.
Обмежуйтеся листуванням з чоловіками тільки з розвинених країн, в крайніх обставинах, Ваші права там будуть захищені належним чином.

Ми отримували повідомлення від декількох жінок, вони листувалися з чоловіками з розвинених країн ... чоловіки запрошували зустрінеться з ними в інших країнах ... НІКУДИ НЕ ЇЗДИТИ, послатися на фінансові проблеми або на страх втратити роботу, і запросити їх до себе в гості.

Однак не приймайте близько до серця все вищеописане, це тільки спроба допомогти Вам уникнути зайвих проблем. Більшість чоловіків хороші люди.

Так, у разі якщо чоловік з США, його приїзд до Вас просто обов'язковий, тому що Ви просто не зможете отримати візу цієї країни. Єдиний законний шлях, це отримання Візи Наречені. Але щоб Ви отримали цю візу, від Вас потрібні докази, що Ви були вже знайомі, і тепер вирішили одружитися. Доказами є Ваші загальні фотографії, Ваша листування з чоловіком ... (тому ніколи не викидайте Ваші листи, зберігайте їх як зіницю ока!)

- У Канаді, Америці та Європі все чуже, там важко прижитися зі своїми устоями.
Якщо їхати туди з такими духами і настроями, то тоді можливо і не прижитися. Наприклад Європа або Америка ніяк не диктує свої норми і правила, ну за винятком правил допомагають соціуму позбавлятися від осіб які цей соціум будуть приводити в стан порушення рівноваги.
- Переписуватися чи з кількома чоловіками одночасно?
Однозначно так. Цілком ймовірно, що і він пише не тільки вам ... Ви теж маєте право на вибір. Але звичайно, якщо ви вже домовилися зустрітися з одним з них, чесніше буде написати про це іншим. Але це вам вирішувати.

- Я отримала листа від чоловіка, але я не хочу з ним переписуватися, що робити?
Звертаємо вашу увагу на необхідність відповідати на всі листи, які ви будете отримувати від чоловіків. якщо ви не зацікавлені в підтримці листування з тим чи іншим чоловіком просто напишіть йому про це, але принаймні він буде знати, що ви отримали його лист і він знає вашу реакцію на нього.

- Скільки часу займає обробка анкет та розміщення даних?
У середньому весь процес від прийняття і розміщення анкет, а також обробка фотографій займає близько 1-2 тижнів.

- З клієнтками якого віку Ви працюєте?
Ми приймаємо анкети від дівчат і жінок у віці від 18 до 60 років. За нашими спостереженнями найбільший шанс вийти заміж за іноземця мають жінки у віці від 20 до 55 років.

- Чи є різниця між заповненням анкети українською та англійською мовами?
У переліку питань різниці немає, проте заповнюючи анкету англійською мовою ви точніше можете висловити і сказати, те, що думаєте.

- Я Подивилася каталог дівчат побачила, що ви публікуєте тільки дівчат, які надали свою поштову адресу і бажано домашній телефон. Чому? Я б не хотіла публікувати такі дані в Інтернеті?
Ваші контактні дані не будуть ніде опубліковані. Поштова адреса ми вимагаємо тільки для того, щоб чоловік мав можливість з вами зв'язатися якщо раптом ваш електронна адреса не працює, або якщо він захоче відправити вам подарунок або квіти. На жаль таке трапляється, і якщо лист не дійшов по електронній пошті, чоловік спробує вам зателефонувати або відправити лист поштою.

- Я Знаю, що виїхати за туристичною візою до США або Канаду для самотньої, незаміжньої дівчини практично неможливо. А як з цим з Скандинавськими країнами?
Отримати візу в Скандинавські країни досить легко. Наприклад для того, щоб отримати візу до Норвегії, вам треба надати лише свій паспорт, дві фотографії і запрошення від чоловіка, що проживає в Норвегії. Через 7 днів ви отримаєте візу без всяких проблем і без надання будь-яких додаткових паперів.

- Я зіткнулася з проблемою, зазвичай мої листи переводила подруга, але зараз вона поїхала, а перекладач коштує так дорого ... Я попросила вислати гроші на переклади листів у мого друга по листуванню але він у відповідь написав що не очікував це від мене?
Ніколи не просіть чоловіків вислати гроші. Взагалі, будь-які розмови про гроші з чоловіком зазвичай закінчується зупинкою листування, і це не через їх жадібності. Більшість з них не такі жадібні, як їх описують, але вони бояться бути ошуканими ... було багато випадків коли жінки листувалися з чоловіками тільки через те, що чоловіки висилають гроші. Попросити, щоб він знайшов десь перекладача і посилав вам листи російською. В Інтернеті дуже багато компаній, які роблять переклади листів, так що це не буде проблемою для нього. Зокрема наше агентство також пропонує послуги перекладачів для чоловіків.

- Чи надаєте ви дівчатам послуги з перекладу листування з чоловіками?
На жаль, в даний момент ми не надаємо дівчатам послуги з перекладу їх кореспонденції з чоловіками.

- Іноземні чоловіки вибирають такий метод знайомства тому що не впевнені в собі і не можуть знайти дружину себе в своїй країні?
Не цілком так. Чи просто вам у вашому місті знайти серйозного чоловіка для знайомства і шлюбу? непросто і нелегко. Де його шукати? На вулиці? В метро? У барах ?. А в агентстві знайомства зустрічаються чоловіки мають сильне бажання на знайомство і налаштовані на шлюб. Друга причина - нестача жінок в деяких країн. Третя причина - левова частка чоловіки бажають бути лідерами, Українські жінки якраз виховані так.

____________________________________________

 


_______________________
 
 
Я людина домашня, веселий, товариський, майстер на всі руки, чоловік, на якого завжди можна покластися в будь-яких життєвих ситуаціях.

Мене привабило, що я прочитав в анкетах жінок, що вони просто хочуть бути щасливими, коханими, і насолоджуват-ися всім, що може дати їм шлюб. По-моєму, це все про любов. За характером я спокійна, врівноважена людина. Цікавлюся музикою, подорожами, фотографією. Не палю, алкоголь вживаю рідко і в малих дозах. У мене складається таке враження, що тільки в Росії і Україні залишилися справжні жінки.

_______________________

Copyright © znayomstva-i-zamizh.com
 

web analytics