знайомства і заміж
 головна    додати анкету     що пишуть чоловіки     питання та відповіді
 
поради
_________________________


1- Останнім часом чоловіки на Заході стали побоюватися знайомства з нашими дівчатами, тому що бояться, що дівчата знайомляться з ними лише заради отримання грошей. Це відбувається не тому, що чоловік жадібний, а тому, що будь-який чоловік, будь то європеєць, американець, хоче, щоб любили його самого, а не його гроші. А тому, якщо у своєму листі ви просите надіслати Вам грошей (неважливо на що-навчання, комп’ютер, квартиру), він лякається і припиняє листування з Вами.

2- При Інтернет- спілкуванні як ніколи потрібно дивитися на ті вчинки, що робить чоловік для вас. Приїжджає він до вас , дарує він вам квіти (зробити це через службу доставки – пари дрібниць ) , чи робить подарунки , скільки часу приділяє вашому спілкуванню , допомагає він вам вчити мову , яку іншу турботу проявляє , щоб і доглядати за вами , і зробити переїзд максимально комфортним для вас.

3- Не обманюйте чоловіка, з яким листуєтеся, навіть у дрібницях. Якщо курите, не затверджуйте зворотного, в будь-якому випадку це буде помітно, і чоловік може засумніватися, ні обдурили Ви його в чомусь більш істотному. Так що або обговоріть правду або відразу кидайте курити.

4- Ви полегшите собі життя , якщо дізнаєтеся про чоловіка такі факти:

- Де він працює , скільки він заробляє , який у нього робочий графік (тобто скільки часу він зможе проводити вдома ) , чи задоволений він своєю роботою , чи планує він займатися чимось ще найближчим часом.

- Які у нього є фінансові зобов’язання : кредит (для багатьох іноземців це норма , але іноді це з’їдає більшу частку бюджету !) , Аліменти , матеріальна допомога , рента , комунальні послуги і т.д. Так ви зможете оцінити його здатність утримувати вас , якщо ви не знайдете роботу або вирішите взагалі не працювати.

- Де він живе: будинок це або квартира. Попросіть фотографії , в тому числі і околиць. Запитайте , чи далеко це від міста , чи є в околицях магазини , розважальні центри , чи далеко лікарня. Який в його місті клімат . Як туди добиратися з різних місць.

- Стан його здоров’я , чи немає у нього захворювань, що вимагають постійного підтримуючого лікування . Пам’ятайте , що в Північній Америці і рідше в Європі чоловіки іноді роблять операції вазектомії – власної стерилізації. На потенцію і сексуальне бажання це не впливає , але дітей він вже мати не зможе без іншої операції.

- Його справжній вік і сімейний стан , це можна зробити , поглянувши на його документи.

- Де зможете працювати ви . Чи затребувана ваша спеціальність там , ким найчастіше влаштовуються іноземці.

- Чи готовий він містити вас до тих пір , поки ви не знайдете роботу до душі.

- Чи бажає він укласти шлюбний договір, і які пункти хотів би в нього включити.
Щоб відчувати себе впевнено , всю цю інформацію дізнатися просто необхідно. Якщо ви зможете , то всі ці питання варто невимушено вклинитися в спілкування.

Порада: якщо ваше спілкування вже переросло дружню фазу , але у вас і раніше є питання, які мучать , об’єднайте їх усі в один чесний і серйозна розмова . Якщо ви спілкуєтеся в Інтернеті , то краще , щоб це був голосовий чат , наприклад, за допомогою відеозв’язку. Скажіть , що розумієте , що такі питання зазвичай примушують відчувати себе ніяково обох, але вам це важливо і ви хочете почувати себе спокійно. Зрештою , у чоловіка також можуть бути до вас питання, які в простій розмові важко задати.

5- підготовка переїзду

Якщо ви вдвох вже остаточно утвердилися в бажанні бути разом , то , швидше за все , вам буде потрібно одружитися, адже просто так в’їхати на територію країни і отримати там офіційні документи можна далеко не завжди.
На цьому етапі у деяких пар трапляються складнощі, адже багато виявляються не готові до такої кількості паперової роботи і фінансових витрат на це. Завчасно дізнайтеся, який вигляд візи потрібно для в’їзду в країну і проживання там. Від цього залежатиме , на якій території вам потрібно одружуватися.

Наприклад , в США краще подавати документи на так звану візу дружини і розписуватися там , в Канаду і деякі європейські країни краще подавати документи на відновлення сім’ї , відповідно, до цього моменту потрібно вже бути одруженими . Тонкощів в цьому процесі багато, головне , щоб обидва були зацікавлені в результаті і не лякалися довгого процесу з документами.

6- переїзд

Саме основне , що у вас має бути до цього моменту , це, звичайно , знання мови . Так, є багато випадків , коли дівчата переїжджали до коханого, не знаючи мови або знаючи його погано , але досвід говорить , що ні до чого хорошого це не приводить. Не знаючи мови , важко елементарно сходити в магазин і записатися до лікаря , не кажучи вже про пошук роботи , влаштування дитини і знайомства з іншими людьми в новій країні.

Перший час освоюйтеся на місці , шукайте “своїх” , вивчайте іншу культуру , знайомтеся з родиною і друзями свого чоловіка . Не намагайтеся перевезти з собою свій минулий уклад життя , будьте готові до кардинальних змін , з часом ви зрозумієте навколишнє оточення і вона не буде вам здаватися такою ворожою або лякає. Цілком імовірно , що вона сподобається вам навіть більше , ніж те , що було у вас тут.

7- Чим би не керувалася жінка при виборі партнера для листування, вона повинна пам’ятати, що в Мережі, як і в звичайному житті зустрічаються обманщики, шахраї. Але, користуючись деякими порадами, при серйозному і вдумливому підході до проблеми вибору, можна уникнути помилок і розчарувань.

8- Якщо виходити заміж по любові – розумною , спокійною і взаємної , – то ніяких сюрпризів трапитися не повинно. І тут вже не варто боятися , що ви щось не передбачили або не задали якесь важливе питання , адже у вас є чоловік , який , знаючи вас , зможе про вас подбати . І культурна різниця теж не буде вас так лякати , адже ви вже з’єдналися зі своїм чоловіком в найголовніших , принципових питаннях.

Якщо все-таки у вас є побоювання і ви відчуваєте себе недостатньо впевнено , то слід уважно переглянути документи , які заповнює ваш суджений для отримання візи. Зазвичай в них є все, що вам потрібно знати про чоловіка.

9- Наші жінки теж не завжди чесно поводяться по відношенню до зарубіжних партнерів. Тому іноземні чоловіки з побоюванням ставляться до будь неточностей в анкеті, намагаються за допомогою навідних запитань з’ясувати справжні наміри жінок.
 

____________________________________________

 


_______________________
 
 
Я людина домашня, веселий, товариський, майстер на всі руки, чоловік, на якого завжди можна покластися в будь-яких життєвих ситуаціях.

Мене привабило, що я прочитав в анкетах жінок, що вони просто хочуть бути щасливими, коханими, і насолоджуват-ися всім, що може дати їм шлюб. По-моєму, це все про любов. За характером я спокійна, врівноважена людина. Цікавлюся музикою, подорожами, фотографією. Не палю, алкоголь вживаю рідко і в малих дозах. У мене складається таке враження, що тільки в Росії і Україні залишилися справжні жінки.

_______________________

Copyright © znayomstva-i-zamizh.com
 

web analytics