знайомства і заміж
 головна    що пишуть чоловіки     питання та відповіді     поради
 
додати анкету
_________________________


Тут Ви знайдете зразок заповнення Вашої анкети і відправки її нам. Анкету Ви можете заповнити українською мовою (ми за Вас її переведемо), але якщо є бажання і можливість, то заповніть її англійською мовою.

Ви можете просто скопіювати цей зразок в лист і дописати ваші відповіді і надіслати анкету з прикріпленими фотографіями (Фотографій повинно бути, як мінімум, дві штуки, але краще надішліть побільше (4-8шт.), Щоб нам було з чого вибирати) на нашу адресу
anketaifoto@gmail.com

Всі поля в анкеті відмічені *, обов'язкові для заповнення!

* 1. Ім'я прізвище:
* 2. Країна, місто проживання:
* 3. Дата народження (день, місяць, рік):
* 4. Зріст:
* 5. Вага:
* 6. Сімейний стан:
* 7. Діти / вік:
* 8. Освіта:
* 9. Професія:
* 10. Якими іноземними мовами володієте:
* 11. Хобі:
* 12. Про себе:
* 13. Ваші побажання до обранця (особисті якості, вік, наявність у нього дітей, ставлення до шкідливих звичок та ін):
* 14. Поштова адреса, включаючи індекс:
* 15. E-mail:
* 16. Телефон (з кодом міста):
  17. Skype:

Примітки:

- Ми гарантуємо Вам конфіденційність Ваших контактних даних (e-mail, адреса і телефон), вони не розміщуються на сайті, а зберігаються в окремій базі даних і доступні тільки тим, хто зацікавлений у знайомстві саме з Вами. Для чоловіків отримати ваші дані платно - і тому звертаються толко чоловіки з серйозними намірами.

- Якщо ви знайшли чоловіка і точно вирішили, що це саме той чоловік, якого ви шукали, і ви більше не хочете отримувати листів від інших чоловіків, то вам треба ОБОВ'ЯЗКОВО проінформувати нас, щоб ми видалили вашу анкету. Якщо не впевнені напевно, що даний чоловік - той кого ви шукали, то можливо не варто поспішати.

- Якщо Вас що-небудь цікавить, ми завжди раді відповісти Вам. Інформація доступна для зміни або видалення Вами в будь-який момент часу. Просто напишіть нам лист на нашу адресу anketaifoto@gmail.com

_________________________

 


_______________________
 
 
Я людина домашня, веселий, товариський, майстер на всі руки, чоловік, на якого завжди можна покластися в будь-яких життєвих ситуаціях.

Мене привабило, що я прочитав в анкетах жінок, що вони просто хочуть бути щасливими, коханими, і насолоджуват-ися всім, що може дати їм шлюб. По-моєму, це все про любов. За характером я спокійна, врівноважена людина. Цікавлюся музикою, подорожами, фотографією. Не палю, алкоголь вживаю рідко і в малих дозах. У мене складається таке враження, що тільки в Росії і Україні залишилися справжні жінки.

_______________________

Copyright © znayomstva-i-zamizh.com
 

web analytics