знайомства і заміж
 головна    додати анкету     що пишуть чоловіки     питання та відповіді     поради
 
Заміж за американця заміж в США

_________________________

 

США - одна з найбільш популярних країн, в яку прагнуть вийти заміж наші співвітчизниці. Прагнення вийти заміж за американця пояснюється, напевно тим, що американці чимось схожі на нас, близькі нашій широкій душі, та й знання англійської дозволяє вільно спілкуватися на будь-які теми.

Шлюби з американцями останнім часом перестали бути унікальністю. Жінки залишають Україну після одруження. США одна з найбільш спокусливих країн, в яку прагнуть піти заміж дівчата. Напевно тому, що американці чимось схожі на нас, близькі нашій великий душі, та й знання англійської великий дозволяє вільно спілкуватися з американськими чоловіками.

В Америці Ви зможете побачити самі чудові міста, приголомшливі уяву пейзажі і різнобічну культуру. Хоча кожен з 52 штатів має свої неповторні особливості, всі американці мають багато спільного і надзвичайно пишаються країною, в якій живуть. Для американського способу життя характерний звичай зустрічати свята в тісному колі рідних і друзів. Один з найпопулярніших свят - День незалежності, який відзначається 4 липня, коли країна отримала незалежність від Британії. Інший велике свято, День подяки - свого роду свято врожаю, який відзначається пізньої осені. Урочистості проводяться з істинно американським розмахом і супроводжуються парадами та феєрверками. Американські сім'ї проводять своє дозвілля по-різному: беруть участь в святкових вуличних ходах, відвідують ярмарки, виїжджають на пікніки або ходять в кіно.

Американці люблять посміхатися, навіть коли невесело. Бути нещасним тут не прийнято. На питання вашого американського партнера про те, як ваші справи, не варто насправді про це розповідати. Вас вважатимуть занудою або порадять звернутися до психіатра.

Є відмінні фільми американських режисерів, нескладні, але з глибоким підтекстом. Їх дуже корисно подивитися дівчатам, які планували і збираються вийти заміж за американця.

Американці обожнюють змагатися і цінують досягнення. Успіх вимірюється кількістю зароблених грошей. Діловий американець не дріб'язковий і педантичний, але він розуміє, що в організації будь-якої справи немає дрібниць. Американці бережуть час, цінують пунктуальність і живуть за розкладом.

В останні роки американці все більше уваги приділяють раціональному харчуванню та здоровому способу життя. Куріння не вітається, а часом і просто вважається непристойним. У своєму раціоні американці все частіше намагаються звести до мінімуму продукти, що містять холестерин, воліють фрукти, овочі. Втім, і "традиційна американська їжа" у вигляді сендвічів, піци користується великою популярністю.

Чому ж все-таки американські чоловіки шукають дружин в наших краях? І хто вони, ці чоловіки, годинами сидять в інтернеті в пошуках руською (українською, білоруською ...) нареченої? Якими мотивами і міркуваннями вони керуються? Що це? Кохання з першого погляду?

У США чоловіки страждають від емансипованих американських жінок, а наші жінки, виходячи заміж в США, в свою чергу знаходять в чоловіках Америки ті якості, які часто і не знайдеш у російських чоловіків, наприклад відповідальність за сім'ю, адже в США поки чоловік не стане на ноги, він і не дозволить собі думати про створення сім'ї, а такого щоб на шиї сидіти у дружини - взагалі не прийнято.

Америка - чудова країна. Але інша. Зовсім. Спочатку вона вам навіть здасться просто ідіотською. Але з часом, потрібно тільки почекати, ви зрозумієте, що це не так. Тому головна риса характеру, яку ви повинні мати це терпіння, терпіння і терпіння.

Не тільки під час залицяння, але і в сімейному житті чоловік, щоб показати свою любов до дружини постарається побалувати її саме своїм власним, а не покупним делікатесом. А якщо він ще й в ліжко сніданок принесе дружині - тут вже зовсім любов його до неї велика. Приготування їжі входить в ту ж систему задоволень життя, що і секс і не вважається тяжкою обов'язком і нудною необхідністю. Хто не любить готувати або витрачати на це час - не готує і обходиться покупними обідами або напівфабрикатами, що більшість і робить. При необхідності вже дуже великий економії коштів теж доводиться готувати вдома, а взагалі до домашнього приготування їжі американці скоріше відносяться, як до мистецтва, звичайно, кулінарному.

Запрошення в хороший ресторан теж поширена форма залицяння і зовсім не передбачає, що ви повинні обов'язково після відвідування оного провести ніч з тим, хто вас запрошував, або вийти за нього заміж.

Ідеальна американська пара - це та, яка завжди і в усьому погоджується. Різко протилежні думки, навіювання і вмовляння на людях, незгоду і глузування, насуплені брови, підвищений тон голосу або докори - все це буде говорити родичам або друзям, що тут великі проблеми та пара, ймовірно, довго не протягне разом. Американська пара рідко жартує один над одним в присутності сторонніх, так як це може бути прийнято за конфліктні відносини. Відсутність конфлікту - ще не все, необхідно демонструвати і постійну підтримку один одного: якщо з моїм партнером не погоджуються, я повинен негайно встати на його захист, пояснюючи іншим, що їх нападки безпідставні.

Для американців не словесне спілкування, а фізична відстань між чоловіком і жінкою є знаком того, що двоє людей складають інтимну пару.

Американська культура найсильніше проявляється в кіно- і телеіндустрії. В основному люди з інших країн становлять думку про Америку після перегляду художніх фільмів та телевізійних передач.

Якщо хочете вийти заміж за американця - зверніться в шлюбне агентство, яке працює на міжнародному рівні. Хоча є й інші варіанти. Особливо привабливі для Російських, Українських та білоруські дівчат американські женихи. Досить велика кількість наших жінки бажали б виїхати в Америку з любов'ю для того, щоб вийти заміж за американця і залишитися там жити назавжди. З нашим шлюбним агентством, мають колосальний позитивний досвід допомоги дівчина, націленим на серйозні відносини і створення сім'ї.

Американці великі романтики, вірять в любов. Анкети чоловіків американців з США

Я знаю кілька вдалих шлюбів моїх знайомих з американцями. І знаю історії двох разводов.Должна сказати, що в обох розлученнях я вважаю винними наших дівчат. Вони і на батьківщині були нетерпимі до чужого точка зору, воювали з колегами, дратує всіма. Їм здавалося, що Заміж і шлюб з американцем вирішить всі їхні запитання. Наталя

Якщо дівчина вийде заміж за американця, вона отримує громадянство автоматично і стає повноправною громадянкою? Ольга

Заміж за американця чи реально це. Тетяна

Чому американські чоловіки шукають дружин в Україні? Якими прічінаі і понять вони керуються? Що це? Кохання з першого погляду? Марина

____________________________________________

 


_______________________
 
 
Я людина домашня, веселий, товариський, майстер на всі руки, чоловік, на якого завжди можна покластися в будь-яких життєвих ситуаціях.

Мене привабило, що я прочитав в анкетах жінок, що вони просто хочуть бути щасливими, коханими, і насолоджуват-ися всім, що може дати їм шлюб. По-моєму, це все про любов. За характером я спокійна, врівноважена людина. Цікавлюся музикою, подорожами, фотографією. Не палю, алкоголь вживаю рідко і в малих дозах. У мене складається таке враження, що тільки в Росії і Україні залишилися справжні жінки.

_______________________

Copyright © znayomstva-i-zamizh.com
 

web analytics