знайомства і заміж
 головна    додати анкету     що пишуть чоловіки     питання та відповіді     поради
 
Як збільшити свої шанси
_________________________

 

Якщо ваш випадок - це той самий варіант, коли мрія про віллу в Каліфорнії не дає спати ночами, і ви готові на значні жертви, аби її здійснити, використовуйте тест оцінки шансів як керівництво до дії. Ви одна вирішуєте, як далеко ви готові зайти.

Єдиний шлях, який не можна використовувати, - брехня. Надання недостовірної інформації про себе - це найбільша помилка, яку ви можете зробити. Ні в якому разі не обманюйте щодо свого віку, знання мови або кількості дітей. Рано чи пізно обман відкриється, і ви не тільки нічого не виграєте, а й багато втратите. У законодавстві багатьох країн є стаття, що шлюб може бути визнаний недійсним, якщо один з подружжя навмисно представив неправдиву інформацію про себе. Західний світ дуже серйозно ставиться до брехні, і ви можете зіпсувати народжуються відносини навіть невеликий неправдою. Крім того, існує багато способів збільшити свої шанси, не вдаючись до такого слизькому засобу, як брехня.

Якщо жінка готова працювати над собою, то будь-яка цілком здатна підняти свої шанси і знайти собі іноземного чоловіка. Ми знаємо 60-річну жінку, що знайшла собі нареченого в Австралії! Йому 69, забезпечений, бадьорий і сексуально активний.

Давайте подивимося, що ж ви можете зробити, щоб збільшити свої шанси.

вік

Як ви вже встигли помітити, найбільші бали вам дає вік. Чим ви старше, тим складніше вам знайти партнера. На жаль, цей критерій піддається корекції в найменшій мірі. З віком вам доведеться змиритися.

Але вік дає одне незамінне перевага - досвід, і це перевага вам треба буде використовувати на всю котушку. Більш досвідчені жінки краще знають, що шукають і цінують чоловіки, краще контролюють себе і здатні запропонувати чоловікам саме те, що їм треба. Крім того, той факт, що вам за 40, означає, що ваші діти вже самостійні, і ви спокійно можете пожити, нарешті, для себе і свого партнера. Не забудьте підкреслити цей факт у своїх листах.

Знання мови

Наступний за важливістю критерій - знання мови. Тут все залежить тільки від вас. Знання мови можна покращувати нескінченно, і це дійсно вирішує багато. Якщо ви зважилися на пошук партнера за кордоном, але не знаєте мову - завтра ж запишіться на курси. Якщо немає грошей на курси - купіть самовчитель і аудіокасети та займайтеся як мінімум по годині в день. Не відкладайте вивчення мови на потім - ось знайду підходящого чоловіка і вивчу.

По-перше, західні чоловіки шукають жінок, які ВЖЕ говорять на іноземних мовах. По-друге, якщо ви не знаєте мови, то як ви взагалі збираєтеся спілкуватися з майбутнім обранцем? Через перекладача? Гарантую - ви не зможете завоювати його серце, спілкуючись через посередника. Ось чому перекладачі (в шлюбних агентствах це завжди жінки) працюють часом за сущі копійки - вони можуть зустріти безліч привабливих іноземців і здатні зачарувати майже будь-кого. Ось чому перекладачі в шлюбних агентствах міняються так часто.

У мене тут є подруга - колишній перекладач з шлюбного агентства. Її майбутній чоловік приїхав на зустріч до зовсім іншої жінки, а поїхав закоханий в неї. Ще приклади?

Один з моїх знайомих, який закінчив факультет іноземних мов, обмовився якось, що майже всі дівчата з його групи живуть зараз за кордоном. З'ясувалося, що всі вони вийшли заміж за іноземців. Він щиро дивувався, як їм це вдалося: "Розумієш, половина з них, ну, нічого особливого, товсті, непривабливі. Не розумію, чого ці американці в них знайшли!"

Ніякого дива. Відповідний вік плюс знання мови плюс відсутність дітей - і навіть при середній зовнішності і легкої повноті у них були досить пристойні шанси.

За 1-1,5 року посиленої підготовки ви теж будете добре говорити англійською. Потрібні тільки старанність і працьовитість - але зате який приз ви можете отримати в кінці! Хіба щастя всього життя не варто одного року роботи?

зовнішність

Наступний критерій - зовнішність. Ви скажете: "Ну, тут вже нічого не виправити! Що Бог дав, того не переробити". І матимете рацію! Звичайно, радикально змінити зовнішність можливо тільки серією дорогих пластичних операцій, але ви можете обійтися і без них.

Справа в тому, що тут криється маленький трюк - чоловік спочатку бачить тільки вашу фотографію, а не вас саму. Вам залишається тільки зробити гарну фотографію - і питання вирішене! (Детальніше про те, як зробити гарну фотографію, - в наступному розділі.) Пізніше, коли ваше листування розквітне пишним цвітом, ваша зовнішність вже не буде грати такої вирішальної ролі - чоловік буде судити про вас за вашими листами. Тільки не надсилайте фотографії кількарічної давнини - зазвичай відразу ясно, що фотографія стара, і це викликає природну недовіру.

Також - як це не здасться дивним - чоловіки звертають велику увагу на довжину волосся. Жінці з довгим волоссям набагато легше привернути увагу чоловіка. Для чоловіків (і не тільки іноземних!) Довге волосся означають жіночність. А це саме те, чого їм не вистачає в західних жінок! Так що - відрощувати волосся!

фігура

Що робити з фігурою? В якійсь мірі хороша фотографія може приховати зайву повноту, але як бути при особистій зустрічі? Скажу вам чесно - іноземці не люблять гладких. Можливо, в Туреччині і в інших східних країнах вони все ще мають успіх, але вам туди хочеться?

Вихід один - худнути. Займатися спортом, менше їсти, перейти на більш здорову їжу. Я розумію, що це легше сказати, ніж зробити, - а хто сказав, що буде легко? Їжте більше овочів, скоротіть споживання хліба, особливо білого (до речі, на Заході хліб практично не їдять, салати, друге і навіть супи вживають без хліба); макарони і картоплю замініть рисом або гречкою без масла; відмовтеся від цукру (ви навіть не уявляєте собі, скільки калорій в звичайному склянці чаю з двома ложками цукру!).

Введіть собі за правило один з днів тижня взагалі не є - і організм очищається, і гроші економляться, і час вільний залишається! Непогана підмога можуть надати нові засоби для схуднення - як не дивно, багато хто з них дійсно працюють :-). Не треба знущатися над собою або шукати радикальні дієти - просто трохи обмежте себе в їжі і проходите пішки пару зупинок на шляху додому. Замість чергового серіалу - плеєр з англійської касетою в кишеню і на прогулянку в найближчий парк. Ви можете це зробити. Тримайте мета в розумі, не забувайте, навіщо вам це потрібно.

Приклад з життя. Будучи матір'ю двох дітей, після другої вагітності і я зіткнулася з проблемою зайвої ваги, яка до того часу ніколи мене не турбувала - є такі везучі люди, які можуть їсти що завгодно і не повніти. Але як виявилося, всього хорошого колись приходить кінець. Отже, мені треба було схуднути або ж купувати новий гардероб - на пару розмірів більше. Рішення? Я просто скоротила порції навпіл - стала є в два рази менше їжі, ніж звикла. На мій погляд, це найкраща в світі дієта - можна їсти все, що завгодно, все свої улюблені страви, і продовжувати худнути! Результат - в пару своїх особливо облягаючих джинсів я все ще не влажу, але решта одягу вже впору! Так що я з досвіду знаю, що існує вірний спосіб схуднути - просто треба менше їсти.

Правильно обрана стратегія забезпечить вам оптимальне використання ваших шансів, але не забувайте і про роботу по збільшенню власного потенціалу. Все в ваших силах.

____________________________________________

 


_______________________
 
 
Я людина домашня, веселий, товариський, майстер на всі руки, чоловік, на якого завжди можна покластися в будь-яких життєвих ситуаціях.

Мене привабило, що я прочитав в анкетах жінок, що вони просто хочуть бути щасливими, коханими, і насолоджуват-ися всім, що може дати їм шлюб. По-моєму, це все про любов. За характером я спокійна, врівноважена людина. Цікавлюся музикою, подорожами, фотографією. Не палю, алкоголь вживаю рідко і в малих дозах. У мене складається таке враження, що тільки в Росії і Україні залишилися справжні жінки.

_______________________

Copyright © znayomstva-i-zamizh.com
 

web analytics