знайомства і заміж
 головна    додати анкету     що пишуть чоловіки     питання та відповіді     поради
 
Відносини з іноземцем
_________________________

 

Дівчатам, які вирішили вийти заміж за іноземця, не варто забувати, що заміжжя буде обов'язково передувати період відносин (тривалий або не дуже). А будувати відносини з іноземцем зазвичай важче, ніж із співвітчизником, через культурних відмінностей та інших нюансів.

Відносини з іноземцем: мовний бар'єр

На ранньому етапі відносин - листуванні - ця проблема дівчат зазвичай не хвилює. Завжди можна попросити допомоги у подружки, яка добре знає англійську, або вдатися до послуг професійних перекладачів в шлюбному агентстві. А ось що робити потім, при живому спілкуванні в скайпі і при особистій зустрічі? Можна, звичайно, взяти з собою усного перекладача, але як же інтимність? Тим більше, якщо ви вийдете за вашого іноземця заміж, про яке перекладача може йти мова в сімейному житті?

Так що варіант один - вчіть іноземну мову . Для початку - хоча б англійську. Рідна мова вашого обранця ви зможете вивчити потім, коли поїдете за кордон (там це буде зробити простіше, адже іноземна мова буде звучати звідусіль). Може здатися, що закоханим слова не потрібні - єднання душ і все таке. Ось тільки прикро буде з'ясувати, наприклад, що ваш обранець заміж вас брати не збирався і чесно намагався про це повідомити, а ви не зрозуміли.

Відносини з іноземцем: культурні особливості

У кожній країні - свої культурні особливості, свій менталітет, і перш ніж вирішуватися на серйозні стосунки з іноземцем, потрібно ознайомитися з культурою його країни . Можливо, на стадії побачень це не настільки актуально, але потім вам доведеться жити серед цієї культури. А в чужий монастир, як відомо, зі своїм статутом не лізуть. З європейським менталітетом проблем зазвичай виникає менше, а от якщо ваш обранець живе в мусульманській країні, доведеться багато до чого звикати і, можливо, навіть прийняти іслам.

Звичайно, багато залежить від конкретної людини і того, наскільки звикли дотримуватися традицій в його сім'ї . Скажімо, в тій же Туреччині досить багато не-мусульман, які ведуть цілком європейський спосіб життя і нічого від своїх дружин не вимагають понад те, до чого ми і так звикли.
 

Або навпаки - європейський обранець може виявитися прибічником домострою і навіть працювати вам не дозволить ("Kinder, K? Che, Kirche - ось твоє місце, жінка").

Почитати про культуру іншої країни можна ще на стадії листування , а подробиці про сімейні традиції обережно дізнайтеся при особистій зустрічі. Хто попереджений - той озброєний . Ну, а якщо не дізналися, не дивуйтеся потім, якщо чоловік приведе в дім жінку і скаже: "Це моя друга дружина, тепер вона буде жити з нами". Ми перебільшуємо, звичайно, але в кожному жарті є тільки частка жарту.

Відносини з іноземцем: відстань

Як би ви не познайомилися з іноземцем - через сайт знайомств або у вашій рідній країні (на роботі, скажімо, або знайомі звели) - ваші відносини, швидше за все, повинні будуть витримати випробування відстанню. Розлука може бути тривалою і не дуже, але якийсь час вам, можливо, доведеться жити на дві країни .

Якщо він покликав вас заміж, не форсує події (звичайно, якщо ваша єдина мета - виїхати за кордон, вам захочеться влаштувати все швидше, але ця стаття призначена скоріше для тих дівчат, які зустрічаються з іноземцями по любові). Спочатку подумайте - чи готові ви на такий рішучий крок? Чи зможете ви жити в іншій країні? Чи буде у вас там шанс реалізуватися професійно? Ну і не забувайте, що бюрократична тяганина з оформленням всіх необхідних документів теж може відняти чимало часу.

Насправді, відносини з іноземцем, звичайно, відрізняються від відносин зі співвітчизником, але зазвичай не так радикально, як може здатися. Якщо вам попався хороший, люблячий чоловік, вам напевно вдасться подолати мовний бар'єр і культурні відмінності і витримати випробування розлукою . Свої "таргани" є у людей будь-якої національності, так що побажаємо вам оптимізму і терпіння.

____________________________________________

 


_______________________
 
 
Я людина домашня, веселий, товариський, майстер на всі руки, чоловік, на якого завжди можна покластися в будь-яких життєвих ситуаціях.

Мене привабило, що я прочитав в анкетах жінок, що вони просто хочуть бути щасливими, коханими, і насолоджуват-ися всім, що може дати їм шлюб. По-моєму, це все про любов. За характером я спокійна, врівноважена людина. Цікавлюся музикою, подорожами, фотографією. Не палю, алкоголь вживаю рідко і в малих дозах. У мене складається таке враження, що тільки в Росії і Україні залишилися справжні жінки.

_______________________

Copyright © znayomstva-i-zamizh.com
 

web analytics