знайомства і заміж
 головна    додати анкету     що пишуть чоловіки     питання та відповіді     поради
 
Ваші шанси на шлюб з німцем
_________________________

 

Це питання часто ставить жінками. І це зрозуміло. Вийти заміж в Україні, Білорусії та Росії завжди було нелегко поки мова йде про перший шлюб, то тут більш-менш нормально. Дівчата знаходять женихів серед своїх однокурсників. Ті, хто не вчиться, теж веде насичену і активне життя, відвідує всілякі заходи, де можна підібрати підходящого чоловіка. Але якщо шлюб не вдався, і дівчина залишилася до тридцяти років одна з дитиною, то її шанси і можливості вступити в другий шлюб сильно знижуються. Причин і підстав цьому багато:

1. Самотніх хороших чоловіків (з положенням на роботі, непитущих) ви майже не знайдете. Таких дружини тримають надійно. Розлучаються в основному все-таки з тими, хто не реалізував надії дружини - не піднявся по службових сходах, почав пити (що в Росії часто-густо), не в змозі забезпечити сім'ю.

2. Чоловіки ровесники цих розведених тридцятирічних жінок, якщо і виявляються в пошуку партнерки для сім'ї, то поглядають вони на молоденьких дівчат, які віддають перевагу не своїм ровесникам а більш досвідченим чоловікам.

Є й маса інших причин того, що в Росії вийти заміж нелегко. Нам хотілося пояснити чому наші дівчата приїхавши до Німеччини перший час бояться, що шансів вийти заміж у них мало і відчувають себе невпевнено.

Вам не слід переносити свої боязні про неможливість вийти заміж з російського життя на німецьку землю. Тут ситуація докорінно змінюється. Німецькі жінки не поспішають вийти заміж. Їх влаштовує вільне життя, кар'єра, самостійність, впевненість в собі. Безумовно, чоловік потрібен і їй. Але тільки тоді коли у неї є на нього час і настрій. Чоловік же хоче мати поряд з собою жінку не раз від разу, а постійно. Він бажає приходити в будинок, де його чекають. Але, знову-таки як вже писалося, більшість німців не хочуть мати поруч беззаперечне створення типу крихітної в'єтнамки, яка, проживши в Німеччині 5 років, в стані вимовити всього пару слів. І тут на їх порятунок відкрилися кордони, відчинилися двері східно-європейських країн - України, Польщі, Росії. Потоком ринули красиві огрядні дівчата, з якими є про що поговорити. Жінки, які приїхали з цих країн, добре освічені і тому охоче і швидко опановують німецьку мову. Вони можуть посперечатися і мають свою думку.

Багато наших дівчат дуже хвилюються з приводу незнання німецької мови. Рівень володіння німецькою піднімає ваші можливості для вибору чоловіка. Він допомагає вам самій організувати побачення і зрозуміти чоловіка. Але якщо ви мови не знаєте, то не турбуйтеся, вам це не завадить. Для того щоб зрозуміти, чи хочете ви взяти чоловіка за руку, чи не буде вам неприємно, якщо він пріобнімет вас, зовсім не потрібно багато говорити. Досить пари слів які зрозумілі по інтонації, а не за змістом і погляду. Якщо ми згадаємо, що німецький чоловік шукає насамперед в жінці сердечність і тепло, а не дидактичні і повчальні бесіди, то з цього також випливає, що незнання мови не стане великою перешкодою при знайомстві.

Наступним питанням для багатьох жінок стоїть питання наявності дітей. У нас прийнято народжувати рано і тому рідко зустрінеш тридцятирічну дівчину без дітей. Але цей факт не повинен вас ні лякати, ні зупиняти. Німецького чоловіка цим не оттолкнёшь.

Адже в Німеччині практично зняті побутові проблеми. Діти в основному отримують необхідне для життя і надані самі собі. Вони не є тягарем. Тому наявність дітей не стає проблемою для шлюбу. Звичайно, є частина чоловіків які не в захваті від цього. Але потрібно просто не приховувати і ті хто не бажає відразу ж відпадуть.

Наступне питання про шанси на шлюб це питання віку. Багато хто думає що чим молодша жінка, тим простіше їй вийти заміж. Ця думка є забобоном. Почнемо розбиратися в цьому здалеку. У Німеччині навчаються в гімназії тринадцять років (якщо реальна школа плюс професійне навчання теж біля цього), тобто загальна маса закінчує навчання до дев'ятнадцяти-двадцяти років. У нас молодь закінчує десятирічку в 17-18. Після школи наші молоді дівчата і хлопці відчувають себе досить зрілими, і багато незабаром одружуються. У Німеччині ж навіть після закінчення середнього навчання молодь не прагне вступати в шлюб. Велика частина німців роблять це після 30 років, коли наші вже до цього часу встигають розлучитися і залишитися з дітьми.

Цьому є два пояснення. У Німеччині не прийнято створювати сім'ю і брати на себе відповідальність за неї коли ти ще не маєш достатньої фінансової бази. Якщо дівчина або хлопець йдуть вчитися до ВНЗ, то зазвичай навчання триває там 6-7 років, тобто майже до тридцяти років. Після цього треба трохи попрацювати і заробляти гроші, що дозволяють оплачувати не тільки свої власні потреби але і потреби сім'ї. Навіть той, хто не йде в університет, кілька років проходить професійне навчання плюс пару років практики. Все це затягує рішення оформити стосунки офіційно.

Наступним важливим чинником, що пояснює пізні шлюби в Німеччині, є більш вільне ставлення до позашлюбних партнерським зв'язкам. Молоді люди, закохавшись, навіть в 15-16 років не повинні приховувати це від батьків. До цього ставляться в Німеччині з розумінням і з спокійно. А коли якщо не в 16 років закохуватися і, що з цього випливає найприроднішим чином, займатися сексом? Але не виходити ж заміж через це.

Тому молодь вступає в сексуальні відносини, дівчата починають приймати контрацептиви, оберігатися від небажаної вагітності.

У нас же не спрацьовують обидві ці причини, що затримують молодь до вступу в шлюб в європейських країнах. Перша - відповідальність за сім'ю, в принципі відсутня у молоді. У наших хлопців немає і думки про те, що шлюб тягне за собою якісь зобов'язання. Друга - терпиме і ліберальне ставлення до позашлюбних зв'язків молодих теж відсутня в нашому розумінні. У нас до цих пір більшість вважає що нехай або дочка сидить вдома, або вже швидше виходить заміж. Ці старі консервативні позиції призводять до великих проблем - стресів, депресій, розлучень, раннім дітям.

У Німеччині вікова планка перших шлюбів багато вище ніж у нас. Вам важко знайти німця, молодший тридцяти, готового одружитися. Тому, якщо дівчині 19-20 років, то вона може розраховувати в основному на чоловіка 30-32 років. Але навіть якщо вона готова на таку різницю у віці, то виникає інша складність, деякі чоловіки вважають її занадто юною для сім'ї. І тут криється проблема шлюбу молодих дівчат. Чоловіки цього віку головним чином підбирають дівчат 25-28-ми років. Але тут з'являється нове проблема. Такі дівчата у нас в більшості мають уже дитини. Чи не відмовляємося від вищеназваного нами думки про те, що діти в Німеччині не є перешкодою. Але необхідно пам'ятати що чоловіки 30-32 років, одружуються в перший раз, і без сумніву хотіли б щоб дівчина теж раніше в шлюбі не перебувала або вже, щонайменше не мала б дітей.

Отже, у молодих дівчат до 26-28 років є чимало підводних перешкод при вступі в шлюб з німцем.

Найбільш сприятливою віковою групою вважаю жінок від 30 до 45 років. Чоловіки, які цікавляться цим віком, вже самі знаходяться на порозі другого шлюбу. Вони готові, що жінка була одружена і має дитину. Тут відпадають всі вищеназвані проблеми.

Крім того, у цих жінок з'являється більш велика вікова шкала вибору партнера - з сорокарічної жінкою готові познайомитися чоловіки від 35-ти до 60-ти років. Так як цей вік є найактивнішим, а познайомитися стає все складніше і складніше, то число охочих, природно, досить багато. Крім цього, чоловіки 40-60 років розраховують надолужити згаяне в першій половині життя, одружитися знову, не повторювати помилки попереднього шлюбу, використовуючи свій досвід, інакше кажучи, здатні і готові почати все з початку. Вони активні в своєму бажанні і жадають реалізувати його в щоб те не стало.

Багато років пропрацювавши в цьому напрямку, ми маємо право зробити висновок - наші жінки мають більший успіх у німецьких чоловіків. У кожній жінці є свій шанс. Без всякого сумніву, молода і красива дівчина і без дитини має більш високі шанси ніж жінка яка в свої п'ятдесят примудрилася мати десятирічного дитини і не говорить ні слова по-німецьки. Але, навіть ця жінка зможе вийти заміж в Німеччині.

____________________________________________

 


_______________________
 
 
Я людина домашня, веселий, товариський, майстер на всі руки, чоловік, на якого завжди можна покластися в будь-яких життєвих ситуаціях.

Мене привабило, що я прочитав в анкетах жінок, що вони просто хочуть бути щасливими, коханими, і насолоджуват-ися всім, що може дати їм шлюб. По-моєму, це все про любов. За характером я спокійна, врівноважена людина. Цікавлюся музикою, подорожами, фотографією. Не палю, алкоголь вживаю рідко і в малих дозах. У мене складається таке враження, що тільки в Росії і Україні залишилися справжні жінки.

_______________________

Copyright © znayomstva-i-zamizh.com
 

web analytics