знайомства і заміж
 головна    додати анкету     що пишуть чоловіки     питання та відповіді     поради
 
Стратегія і тактика пошуку чоловіка
_________________________

 

Вдало вийти заміж - везіння або грамотна стратегія? Рецепт успішного вибору супутника життя простий: чоловік повинен бути надійним! Твоя задача - вибрати. А як довести його до загсу і жити з ним довго і щасливо, ми тобі розповімо!

Будь-яка леді хоче вийти заміж, і соромитися тут нічого. Але неодружених принців залишилося всього нічого, і ті, напевно, ходять по інших вулицях. Задумайся: може, це ти щось робиш не так, якщо зустріч з судженим до сих пір не відбулася? Отже, щоб знайти підходящу кандидатуру, давай продумаємо правильну тактику.

крок перший

Стань бажаною нареченою

«Вийти заміж - не напасть, аби замужем не пропасти». Твої шанси «жити довго і щасливо» з гіпотетичним чоловіком збільшуються, якщо у тебе є досвід самостійного життя, ти фінансово незалежна і цілком здатна сама себе прогодувати і одягнути. З'ясуй це і повір, що тільки у гідного чоловіка є шанс стати твоїм чоловіком. Уяви, що чоловіки до тебе шикуються в чергу і від бажаючих зробити пропозицію доводиться відбиватися. Чи не розглядай кожна істота в брюках як потенційного нареченого. Скажи собі: «Я люблю чоловіків. Всіх! У кожного є щось, за що його можна полюбити! »А тепер подивися в дзеркало: твої очі заблищали - так тримати!

Неправильні мотиви Визнач мотиви, які підштовхують тебе до заміжжя, і постарайся уникнути шести найпоширеніших помилок!

1. «Заміж - лише по пристрасної любові». Найменш вдало склалися шлюби у пар, які одружилися через 3-4 місяці після виникнення закоханості: 40% з них розлучилися через рік, ще 30% - через два, до кінця третього року в шлюбі складалися тільки 20% пар.

2. «Подруги замужем, чим я гірший, теж хочу красиве весілля, плаття і фату!» Казка закінчується, і неправильно мотивоване заміжжя тріщить по швах.

3. «Треба брати що є - перевиховати». Ознака низької самооцінки. Чи не простіше вибрати людину, з недоліками якого ти готова миритися?

4. «Хочу вийти заміж за багатого, щоб піти від батьків і забути, що таке робота». Добре, якщо ти збираєшся присвятити весь свій час і сили сім'ї, а кар'єра тебе мало цікавить. Але 40% самогубств в США здійснюють багаті домогосподарки.

5. «Нехай зрозуміє, кого втратив». Не варто виходити заміж на зло. Дочекайся, поки пройдуть болі. Навіщо тобі новий стрес?

6. Вагітність. Цей спосіб прив'язати до себе чоловіка - один з найбільш ризикованих. Справжній чоловік не залишить тебе. Якщо він не такий, навряд чи штамп у паспорті його змінить.

крок другий

Ключик до кожного

На планеті - мільярди потенційних чоловіків. Перед тобою - чотири найпоширеніші типи чоловіків. Проаналізуй поведінку і звички возвожно кандидата.

авантюрист

Поведінка: воліє бути на виду. Потребує компліментах. Легко втирається в довіру, любить «дружньому» обняти за талію. Інтриган і маніпулятор. Його захоплення завжди оригінальні.
Можлива професія: шоумен, журналіст.
Чим його полонити: чоловіки такого типу понад усе цінують надійний тил. Будь його протилежністю: демонструй розсудливість і прагматизм. Підкреслюй, що цінуєш ваші відносини, показуй, ​​яка ти хороша господиня.

мрійник

Поведінка: в компанії його не чути, говорить про себе мало, фрази - короткі, уривчасті. Друзів небагато. Відрізняється постійністю, відповідальністю, не любить змін. Вірить в чудеса, завжди сподівається на краще.
Можлива професія: науковий діяч, письменник, копірайтер.
Чим його полонити: демонструй, як добре ти його розумієш. Давай зрозуміти, що ви - споріднені душі! Постарайся стати невід'ємною частиною його життя, але не дошкуляли його постійною присутністю і дзвінками.

Людина-автомат

Поведінка: каже, а не спокійним, докладно. Іноді його хочеться назвати занудою. Цінує працьовитість і старанність. Цей чоловік - логік і кожен свій крок розраховує заздалегідь.

Можлива професія: чиновник, юрист.

Чим його полонити: потрібно перетворитися на жінку, «з якою не засумуєш». Наприклад, змінювати настрій щохвилини. Це чоловік, якому потрібно влаштовувати струсу. Будь для нього «поганою дівчинкою».

шеф

Поведінка: впевнений в собі, енергійний, має всі задатки лідера, схильний до ризику, не любить підкорятися чужій волі. Знає толк в розвагах.

Можлива професія: все, де можна керувати.

Чим його полонити: лестощами. Це тип, який обожнює слабких і маленьких жінок.

крок третій

Де шукати чоловіка

Для вдалого шлюбу старайся вибрати людину більш-менш рівного тобі за походженням, віком, освітою і достатку.

Робота. За статистикою 60% шлюбів - результат студентських або службових романів. Ось тільки шлюб між шефом і секретаркою - явище не таке часте, як прийнято вважати. Компанії друзів. Весілля «дарують» ще 30% шлюбів. Романтичні почуття молодят передаються і гостям!

Шлюбні агентства, інтернет-знайомства. Але не на спеціальних сайтах знайомств, а по «асьці», включивши режим випадкового вибору, на форумах за інтересами - фелінологія, театр, кіно, книги.

Через знайомих. Можливо, у твого двоюрідного брата твого сусідки є перспективний колега, який мріє про неземне кохання.

Решта - справа техніки.

Мітинги, рок-концерти, футбольні матчі. Масовий викид адреналіну знімає бар'єри в спілкуванні. Можна розраховувати на досить цікаве знайомство.

крок четвертий

Дозвольте познайомитися!

Підійти і заговорити з незнайомцем можеш і ти сама, але активно насідати на вподобаного чоловіка не варто. Дай йому можливість «розпустити хвіст»! Поводься спокійно, неагресивно, посміхайся. І більше мовчи!

Перше побачення ні до чого не зобов'язує! Демонструй інтерес до його словами: дивись в особа, яка не відводь погляд. Дозволь йому говорити про себе, присмачують бесіду завуальованими компліментами. Пильнуй за його поведінкою, з'ясуй, чи є у нього почуття гумору.

Доведеться дещо розповісти і про себе. Чи не починай тему сама - почекай, коли він першим поставить питання. Краще говорити правду і нічого крім правди. Не хочеш відповідати на поставлене запитання - перетвори все в милу жарт.

Якщо чоловік наполягає на нову зустріч, умови, що договір з ним про це по телефону. Адже тобі ще потрібно вирішити, чи потрібна тобі нова зустріч. Дай зрозуміти, що у тебе є вибір. Зрозуміло, зроби це тактовно. І подумай на дозвіллі, чи можеш ти витримувати суспільство цього чоловіка довше 15 хвилин.

крок п'ятий

під мікроскопом

Ви почали зустрічатися? Це час - найважливіше. Він може виявитися чудовим другом, відмінним коханцем, але абсолютно не підходити на роль чоловіка. Постарайся визначити це!

Розум. Твій партнер не тільки освічений, але і володіє життєвої гнучкістю, здатний йти на компроміси. Надійність. На нього завжди можна покластися навіть у дрібницях!

Душевність. Він щиро радіє за тебе, а якщо щось трапилося - пропонує реальну допомогу. Ставлення до дітей. Із задоволенням спостерігає за дітьми, спілкується з ними.

Хазяйновитість. Він може організувати ремонт і полагодити кран - тобі цього робити не доведеться. Соціальна гармонія. Він успішний, амбітний, вміє заробити гроші. І може витратити їх на тебе!

крок шостий

Фінішна пряма

Ви вже давно зустрічаєтеся або навіть живете разом. Всі більш-менш добре, вам удвох не нудно і не тісно, ​​є про що поговорити або навіть помовчати, і це не напружує. Ти відчуваєш, що цей чоловік - саме той, хто тобі потрібен. Бракує тільки штампа в паспорті!

Чоловіки остерігаються шлюбу. Натякни, що і ти дорожиш своєю свободою. Ти не проти сім'ї, але тобі потрібно все зважити і обдумати. Чи не кидай захоплень, спілкуйся з друзями, проводь час без нього. Нехай цей хлопець багато для тебе означає, але не зациклюватися на ньому. Поважай себе! Дочекайся, поки він сам почне представляти тебе в якості майбутньої дружини. Але навіть коли він стане на коліна, бажано не кидатися відразу йому на шию, а дати себе вмовляти. Перше враження про людину складається майже миттєво. Фахівці вважають, що для того, щоб визначити ступінь сексуальної привабливості суб'єкта і наше до нього відношення, людині потрібно від 1,5 до 4 хвилин!

При спілкуванні з людиною 55% інформації про співрозмовника ми отримуємо завдяки міміці і жестам, 38% - завдяки інтонації і швидкості її передачі, і лише 7% припадає на зміст сказаного. Нас зустрічають по одягу - і це твердження вірне на 80%. Ти можеш, не сказавши ні слова, скласти про себе сприятливе враження.

____________________________________________

 


_______________________
 
 
Я людина домашня, веселий, товариський, майстер на всі руки, чоловік, на якого завжди можна покластися в будь-яких життєвих ситуаціях.

Мене привабило, що я прочитав в анкетах жінок, що вони просто хочуть бути щасливими, коханими, і насолоджуват-ися всім, що може дати їм шлюб. По-моєму, це все про любов. За характером я спокійна, врівноважена людина. Цікавлюся музикою, подорожами, фотографією. Не палю, алкоголь вживаю рідко і в малих дозах. У мене складається таке враження, що тільки в Росії і Україні залишилися справжні жінки.

_______________________

Copyright © znayomstva-i-zamizh.com
 

web analytics