знайомства і заміж
 головна    додати анкету     що пишуть чоловіки     питання та відповіді     поради
 
Шлюб в Данії
_________________________

 

Не секрет, що побут і менталітет тайських чоловіків трохи відрізняються від наших. У них є свої традиції, звичаю, свій спосіб життя. Так як же складається доля жінок, які вирішили вийти заміж за данця? Що чекає на них в красивій і благополучній Данії?

Уже кілька років поспіль Данія займає перше місце в оцінці найблагополучніших країн світу. Завдяки тому нічого дивного в тому, що наші жінки мріють вийти заміж за датчанина і стати мешканками цієї країни. Порядок і стабільність перетворили войовничих вікінгів в милий народ. Будь-яке знайомство з датчанами дасть можливість повною мірою відчути гостинність і дружелюбність цих людей. Данські чоловіки дуже інтелігентні і галантні. Повага і схиляння перед жінкою в них виховується з раннього віку. Чоловік датчанин це справжній подарунок долі, тому знайомства в Данії для заміжжя так популярні серед наших жінок. Більше, ніж дружину датчанин може любити тільки дітей. Як правило датські чоловіки просто надзвичайно уважні, турботливі й ніжні батьки. Якщо у жінки є власна дитина, не варто боятися. Данцеві і в голову не прийде розділяти дітей на своїх і чужих він буде любити його як і рідних малюків. Жителі Данії законослухняні і ніколи не переступають меж моралі.

До речі, реєстрація шлюбів в Данії дуже проста процедура. Тому шлюб іноземців в Данії цілком звична справа для працівників датських РАГСів.
 

Щорічно тисячі іноземних громадян приїжджають в північну країну, щоб одружитися. Справа в тому, що данське законодавство не вимагає наявності величезної стоси паперів для реєстрації шлюбу, які як правило змушують оформлювати в інших країнах. Коли жителі різних держав намагаються укласти шлюб на батьківщині одного з них, часто виникають додаткові труднощі. У Данії ж для таких пар все набагато простіше. Необхідно всього лише наявність закордонного паспорта, звичайна довідка про сімейний стан та діюча віза - з цим набором документів легко оформити шлюб в Данії за один день, а не стояти місяцями в чергах за потрібними паперами.

Точно також без труднощів оформляється шлюб з іноземцем в Данії для самих датчан.

Якщо ви зважилися на шлюб в Данії, і при цьому вибрали собі за чоловіка жителя цієї країни, навряд чи вам коли-небудь доведеться про це пошкодувати. Саме в Данії збуваються мрії про благополучне життя в затишному сімейному гніздечку з коханим і надійним людиною.

____________________________________________

 


_______________________
 
 
Я людина домашня, веселий, товариський, майстер на всі руки, чоловік, на якого завжди можна покластися в будь-яких життєвих ситуаціях.

Мене привабило, що я прочитав в анкетах жінок, що вони просто хочуть бути щасливими, коханими, і насолоджуват-ися всім, що може дати їм шлюб. По-моєму, це все про любов. За характером я спокійна, врівноважена людина. Цікавлюся музикою, подорожами, фотографією. Не палю, алкоголь вживаю рідко і в малих дозах. У мене складається таке враження, що тільки в Росії і Україні залишилися справжні жінки.

_______________________

Copyright © znayomstva-i-zamizh.com
 

web analytics