знайомства і заміж
 головна    додати анкету     що пишуть чоловіки     питання та відповіді     поради
 
Рецепти великої любові
_________________________

 

Як би банально і часом принизливо ні звучала сьогодні фраза "гра гормонів", саме це явище лежить в основі навіть такого піднесеного почуття, як любов.

Ми, як і тварини, є просто-напросто рабами своїх давніх інстинктів. Якщо вам здається, що ви зустріли кохання всього свого життя, а серце так і норовить вискочити з грудей, не залишайте все на свавілля природи. Завдяки новим науковим дослідженням у сфері любові і романтики у нас з'явилися цілком реальні способи допомогти своєму організму пережити любовний стрес і зробити свої почуття ще більш яскравими.

Етап I. Йдемо на запах

Так вже запрограмовані люди природою, що прагнуть вибрати собі кращих партнерів, з якими в перспективі можна буде народити здорових і здібних дітей. Інтуїтивно в чоловіки-дружини або коханці-коханки ми жадаємо підібрати красивих, сильних особистостей - мужніх або жіночних відповідно, - щоб згодом нам було приємно зливати свої генетичні фонди в одну плоть.

Однак при знайомстві і на перших етапах відносин зовнішній вигляд - далеко не головне. Інакше чим пояснити, що нашими обранцями іноді стають власники пивного черевця, кривуватий ніжок, залисінкі або орлиного Шнобеля? Виявляється, головне - це феромони. Не поспішайте фиркати з презирством, феромони - це зовсім не вигадка парфумерів, які, граючи на нашому комплексі неповноцінності, жадають всучити нам "духи з феромонами" за всяку ціну.

Щоб не бути голослівними, наведемо цитату з Великої радянської енциклопедії: "Феромони - це біологічно активні речовини, які виділяються тваринами в навколишнє середовище і специфічно впливають на поведінку, фізіологічний та емоційний стан або метаболізм інших особин того ж виду".

Самі по собі феромони не пахнуть, але тварина під назвою "людина" навчилося змішувати їх з запахами елітних парфумів, отримуючи суміш, небезпечну для душевного спокою протилежної статі. З огляду на, що, за твердженням вчених, на перших побаченнях ми майже повністю віддаємося "обнюхування" один одного з метою виявлення любовно-репродуктивного потенціалу, обзавестися парфумом з феромонами все ж варто - він напевно підвищить вашу еротичну привабливість, особливо якщо ви в це будете вірити . А якщо ви - скептик, то феромони можуть замінити духи, в букеті яких є аромат мускусу.

Етап II. закоханість

Як тільки наші складні організми зробили висновок про генетичну сумісність, в справу вступають гормони. Один з найпотужніших і важливих гормонів - дофамін. Його рівень визначає настрій. Якщо рівень дофаміну високий, то ми переживаємо душевний підйом, впевнені у власних силах і безмежно щасливі (до речі, аналогічний вплив на мозок надає кокаїн, але сприймати це як натяк не радимо).

Досягти досконалої любовної нірвани допоможе романтична вечеря з соковитим біфштексом, арахісом, рибою, бобами і соєю: вони підсилюють вироблення дофаміну.

Інший не менш важливий гормон - це адреналін. Саме він несе відповідальність за частий пульс, мокрі долоньки і сухість у роті на перших побаченнях, зате надає гостроту відчуттів. Потужний викид адреналіну забезпечить пригодницький тур на двох. Крім того, можна стрибнути з тарзанки, поплавати під водою в оточенні акул - словом, все, що змусить вас "тремтіти від страху".

Етап III. Пристрасть і мана

І ось ми вже жити без нього не можемо, а наші подружки втомилися слухати про те, який він чудово прекрасний. Наукою доведено, що відбуваються в мозку закоханих хімічні зміни рівноцінні неврозу - люди роблять ірраціональні вчинки, наприклад, постійно миють руки або перекладають предмети з місця на місце. У цьому винне падіння рівня гормону серотоніну, що посилює занепокоєння і тривожність.

Щоб трохи заспокоїтися, тобто підвищити рівень серотоніну, не обов'язково пити ліки - достатньо сходити на пляж або в солярій і виконати зарядку.

І вистачить здійснювати кулінарні подвиги у вигляді коктейлю з ківі з грейпфрутом і вершками на сніданок, біфштекса з крес-салатом і перепелиними яйцями на обід і філе курки на апельсинових часточках на вечерю. На цьому етапі шлях до серця чоловіка вже можна прокладати старими добрими макаронами, картоплею і хлібом. І ситно, і для гормонів корисно.

Етап IV. прихильність

Згодом пристрасть, на жаль, кудись іде, але з'являється глибока прихильність, яка дозволяє разом долати всі життєві перипетії. Виявляється, і цей зв'язок обумовлена ​​гормонально, а потрібні гормони виробляються під час сексу. Це, по-перше, ендорфін, гормон щастя, що змушує нас думати, що наступний приплив неземного блаженства можливий виключно з тим, з ким ми його пережили. По-друге, це окситоцин, гормон любові, який виділяється під час оргазму і змушує нас піклуватися один про одного. По-третє, це вазопресин, головна функція якого - не допустити полігамії.

Правда, відповідні дослідження проводилися поки тільки на мишках-полівках, яким, як і людям, властиві моногамні відносини. Вазопресин змушує самців-полівок берегти вірність одній-єдиній самці, захищати її і ділити з нею батьківські обов'язки.

Висновок очевидний: даєш секс хороший і різний - тоді і вовки будуть ситі, і вівці цілі.

Така, ось, гра гормонів!

____________________________________________

 


_______________________
 
 
Я людина домашня, веселий, товариський, майстер на всі руки, чоловік, на якого завжди можна покластися в будь-яких життєвих ситуаціях.

Мене привабило, що я прочитав в анкетах жінок, що вони просто хочуть бути щасливими, коханими, і насолоджуват-ися всім, що може дати їм шлюб. По-моєму, це все про любов. За характером я спокійна, врівноважена людина. Цікавлюся музикою, подорожами, фотографією. Не палю, алкоголь вживаю рідко і в малих дозах. У мене складається таке враження, що тільки в Росії і Україні залишилися справжні жінки.

_______________________

Copyright © znayomstva-i-zamizh.com
 

web analytics