знайомства і заміж
 головна    додати анкету     що пишуть чоловіки     питання та відповіді     поради
 
Про шлюб з іноземцем

_________________________
 

В даний час на шлюбному ринку маса пропозицій з'єднати долі дівчат і іноземців і навіть дівчина з глухої провінції може розраховувати на нареченого Європі або США.

У разі якщо ви прийняли рішення пов'язати своє життя з чоловіком живуть по той бік кордону як то кажуть в добру путь. Але не зле б усвідомити собі одну елементарну істину: чоловік, який шукає супутницю життя за кордоном знаходити рішення своїх проблем, у зв'язку з цим казку про Попелюшку відкладіть в сторону і розважливо підійдіть до такого серйозного і відповідального кроку. Ми дамо вам деякі поради і рекомендації що не пролетіти з браком з іноземцем і як знайти своє щастя.

Якщо ви знайомі з чоловіком, то зважте всю інформацію про нього якої ви маєте і дайте собі відповідь прямо і чесно: чи цікаво вам вести переписку і розмовляти з ним по телефону, чи викликає він у вас довіру? Навіть по стилю письма можна чимале зрозуміти: наприклад, в разі якщо чоловік ніколи вас не бачив починає нескінченно і наполегливо кликати до себе, мало не роблячи пропозицію і твердячи про кохання - гарненько подумайте бо, швидше за все це невлаштований в житті чоловік або володар нерозумного і дурного характеру. Зверніть увагу на його матеріальний стан та стан, ні в якому разі не упустити це не врахували: у всіх країнах світу саме грошима міряється благополуччя і успішність чоловіки в житті.

Переважно щоб він жив в своєму будинку або квартирі, мав хоча б постійний заробіток або освіту і відповідну роботу. Якщо чоловік вам симпатичний і ви не проти з ним зустрітися тоді робити це краще на вашій країні. Можете не соромитися свою квартиру або випивають батька, адже якщо чоловік на вас одружується, він все виявить і про все все одно дізнається. Зустрітися з чоловіком краще у вашій країні по тій очевидний причини що ви не можете поручитися за доброзичливість і благонадійність нареченого. У разі якщо ви запланували і вирішили їхати до чоловіка тоді знову ж вимагайте щоб вам була замовлена ​​готель.

При самому хорошим розташуванні до нареченого і що загорівся до нього почуття, а потім і отриманому реченні серця і руки проте вам належить мати уявлення і знати, які його житлові умови і заробіток. Якщо ваш бой-френд був одружений, не соромтеся дізнатися чи є у нього діти, чи платить він аліменти колишній дружині. Якщо він колись не був одружений, то обов'язково поговоріть і на цю тему.

Наостанок, з'ясуйте чого він чекає від шлюбу і як готується в цьому шлюбі жити.

Скажімо наприклад, чи згоден він, щоб ви не працювали або навпаки, хоче мати дітей, важливо йому яка ви господиня або він не проти запросити домробітницю? Придивіться уважніше до звичок майбутнього чоловіка і які у нього інтереси і пристрасті в житті.

Розкажіть йому про себе. Це має велике значення, так як чоловік може зовсім не уявляти і представляти себе, чим живе українська, російська або білоруська дівчина, а вже які ваші звички, ваш спосіб життя, цей звичайно краще пояснить і прояснити відразу. Якщо ви побачили що ваш чоловік слід стереотипам про російських жінок, що утворився у нього в країні (невимоглива, терпляча, добра господиня, поступлива і т.д.), а ви, наприклад трошки відрізняєтеся від цього типу або способу, то поставте його до відома для того щоб потім з вас не питали того що ви не можете зробити і дати. Всі ваші умови і вимоги пред'являються до шлюбу бажано заявити відразу.

Якщо чоловік відчуває фінансові та матеріальні проблеми, то варто серйозно подумати про шлюб з ним. Непогано б з'ясувати чи є у вашого чоловіка заощадження.

Якщо ви прийняли рішення вийти заміж за іноземця, але вас не влаштовують фінансові умови, поставте його до відома. Якщо вам він відмовтеся, це означає що ви уникли великих і колосальних проблем. У будь-якому випадку якщо вас щось не влаштовує, їхати звичайно не варто. Краще якщо спочатку ви поїдьте до чоловіка в гості а вслід вже зберетеся переселятися всерйоз. Це важливо якщо ви маєте роботу: вам не знадобитися звільнятися і потім шкодувати про це, в разі якщо шлюб не відбудеться.

Яким би дивним і чудовим чоловіком ні виявився ваш майбутній чоловік, нянькою він вам безумовна не буде. Таким чином дайте собі відповідь прямо і без обману: чи готові ви до всієї тієї труднощів і завдань що вас чекає за кордоном?

Спробуйте якомога більше дізнатися про традиції куди ви переежаете. Не забувайте що еміграції відрізняється від туризм. Якщо ви не знаєте мови, то варто зайнятися його вивченням ще до від'їзду.

Сексуальну зв'язаність і сумісність краще перевірити до шлюбу так як це може стати важливим перешкодою в сімейному житті навіть при наявності любові. Непогано ще дізнатися чи не має він будь-яких захворювань які можуть бути перешкодою для нормального статевого життя і чи можете ви і ваш майбутній чоловік мати дітей.

____________________________________________

 


_______________________
 
 
Я людина домашня, веселий, товариський, майстер на всі руки, чоловік, на якого завжди можна покластися в будь-яких життєвих ситуаціях.

Мене привабило, що я прочитав в анкетах жінок, що вони просто хочуть бути щасливими, коханими, і насолоджуват-ися всім, що може дати їм шлюб. По-моєму, це все про любов. За характером я спокійна, врівноважена людина. Цікавлюся музикою, подорожами, фотографією. Не палю, алкоголь вживаю рідко і в малих дозах. У мене складається таке враження, що тільки в Росії і Україні залишилися справжні жінки.

_______________________

Copyright © znayomstva-i-zamizh.com
 

web analytics