знайомства і заміж
 головна    додати анкету     що пишуть чоловіки     питання та відповіді     поради
 
Поради по листуванню
_________________________


- Любі жінки, чоловіки, які є нашими клієнтами, дійсно мають намір приїхати для особистого знайомства в Україну та їх бажання знайти свою жінку мрії тут, реально підтверджено. Наші клієнти можуть Вам написати перед своїм приїздом, щоб трохи більше дізнатися про Вас і розповісти про себе, але така листування не є тривалою і виснажливою.

- У своєму першому листі Ви розповідаєте трохи про себе, але не варто скаржитися на життя і розповідати про свої біди та нещастя. Радісні і позитивно налаштовані жінки набагато привабливіше, ніж вічно пхикає і скаржаться. Тому в жодному разі не навантажуйте чоловіка своїми проблемами. Встигнете ще це зробити, а зараз він може злякатися і втекти. Чоловіків потрібно “приручати” поступово.

- Якщо ваш перший лист – це відповідь на його послання, то будьте уважні і дайте відповідь на його питання або процитуйте його фрази, щоб показати, що ви уважно читали його лист. Проявляйте інтерес до його життя, а потім вміло використовуйте отриману інформацію у ваших листах. Чоловікам подобається, коли до них і до їхнього життя проявляють інтерес. Особливо до їх захоплень – полювання, риболовля, мотоцикли (та скільки ще всякої цієї “чоловічий нісенітниці”!

- Не будьте прямолінійні, знаходите цікаві слова і вирази, обігравати ситуацію. Не будьте страшно серйозні, чоловіки лякаються дуже серйозних і з енциклопедичним складом розуму жінок. На питання, чи любите ви плавати в басейні голою, можна, наприклад, відповісти – “Ні, я люблю плавати в пальто!” Це краще, ніж серйозно сприйняти це питання. Ставтеся до листування, як до гри або флірту. На Заході цінується легке відношення до життя і вміння бути “happy”.

- Якщо Вам не подобається конкретний чоловік, і Ви не мають наміру продовжувати з ним листування – відповідайте йому ввічливою відмовою.
 

____________________________________________

 


_______________________
 
 
Я людина домашня, веселий, товариський, майстер на всі руки, чоловік, на якого завжди можна покластися в будь-яких життєвих ситуаціях.

Мене привабило, що я прочитав в анкетах жінок, що вони просто хочуть бути щасливими, коханими, і насолоджуват-ися всім, що може дати їм шлюб. По-моєму, це все про любов. За характером я спокійна, врівноважена людина. Цікавлюся музикою, подорожами, фотографією. Не палю, алкоголь вживаю рідко і в малих дозах. У мене складається таке враження, що тільки в Росії і Україні залишилися справжні жінки.

_______________________

Copyright © znayomstva-i-zamizh.com
 

web analytics