знайомства і заміж
 головна    додати анкету     що пишуть чоловіки     питання та відповіді     поради
 
Сайт знайомство з іноземцем - міфи і реальність
_________________________
 

Інтернет, це, безумовно, самий топовий і найкращий спосіб знайомства з імовірним іноземним чоловіком: досить розмістити свою анкету на сайті знайомств, і від женихів немає відбою. Деякі жінки схильні вірити, що на сайтах знайомств з іноземцями сидять або сексуально стурбовані чоловіки, або чоловіки з непомірно низькою самооцінкою. При цьому вони шостим почуттям здогадуються, що це неправда, що десь там повинні ж бути і виховані, чесні чоловіки готові до шлюбу.

Відразу варто сказати, що на сайтах знайомства з іноземцями далеко не завжди сидять (лузери) або невдахи, які не можуть знайти собі дівчину в реальному житті у собі в країні. Вони можуть, але особливості американського та європейського менталітету такі, що набагато простіше знайти собі подругу для сексу, ніж кохану або дружину. Їх жінки більш незалежні і вільні, частіше орієнтуються на кар'єру. Тому українські та російські дівчата користуються у іноземців великим успіхом. Здавалося б, знайомитися з іноземцем в інтернеті почали тільки вчора, але насправді цього методу вже більше 20 років.

7 розхожих думок про знайомства з іноземцями

1. Це все шахрайство і лохотрон

Так, нарікань на сайти знайомств з іноземцями, та й на самих іноземних чоловіків і їх поведінка досить багато. Особливо багато гострих історій в інтернеті, де вам ніхто точно не скаже де закінчується правда і починається вигадка. Серед тих деушек хто трохи ризикнув і спробував, багато хто вже знайшли своє кохання і щастя за кордоном. Ну а ті, хто думає що знайомства через інтернет це лохотрон так і сидять на самоті. Доводиться чути розповіді дівчат, які різними прийомами довго шукали улюбленого на сайтах знайомства, нескінченно обмінювалися повідомленнями з іноземцями, але так і не звели серйозного знайомства, щоб обменятья вірності і обітницями любові на все життя. В результаті вони складають неправильна думка про всі співрозмовників на цих сайтах. І вирішують, що в інтернеті, знайомство з іноземцями можливо лише для флірту, але ніяк не для шлюбу.

2. Знайомство заради сексу

Таке іноді трапляється, особливо серед молоді. Тому, якщо йому 22 а вам 18, і він намагається всіма можливими способами запросити вас до себе в гості, то в 7 випадках з 10 це заради сексу. В такому випадку страхуйтеся, домовляйтеся заздалегідь про те що цього при першій зустрічі або поїздці не буде. Крім того, не погоджуйтеся на проживання у нього вдома, вимагайте номер в готелі і не запрошуйте його до себе в кімнату, будьте суворі і непохитні якщо ви не хочете зближуватися. Пам'ятаєте той чоловік хто дійсно шукає серйозних і тривалих відносин, ваше "консервативне" поведін оцінить і зрозуміє.

3. Це ризиковано і небезпечно

Знайомитися з іноземцями на сайті знайомства не більше небезпечно, ніж з чоловіками в вашому місті. Якщо не вплутуватися в явні авантюри і не робити помилок, то нічого поганого з вами не трапиться. Без всякого сумніву, від випадковостей ніхто не застрахований, але погодьтеся, не застрахований від них ніхто і в реальному житті. «Погані» чоловіки є скрізь, вони вільно ходять по вулиці і від цього нікуди не дітися. Точно також вони є і в інтернеті. Просто треба уважніше читати, що вам пишуть і відсіювати те що суперечить вашим життєвим поняттям.

Багато іноземців настільки зайняті, що їм більше підходить знайомитися на сайтах знайомств, ніж ходити по нічних клубах. І це цілком нормальні порядні чоловіки, які в силу життєвих обставин шукають собі супутниць саме на спеціалізованих сервісах.

4. А раптом в реальному житті він мені не сподобається або я йому не сподобаюся?

Звичайно буває і таке. І що тепер? Не подобається, що не продовжуй спілкування, яке не зустрічайся і не виходь заміж. Т щоб не відчувати себе ніяково, краще першу зустріч планувати короткостроковими - на 2-3 дня, не більше.

5. Знайомства з іноземцями це дороге задоволення

Якщо мова йде про шлюбних агентствах у вашому місті, то, можливо. В інтернеті ж переважна більшість сайтів знайомства з іноземцями безкоштовні. Вірніше платними вони є для чоловіків. Дівчата на них користуються перевагою безкоштовної реєстрації. Відразу обмовимося, що ми не радимо платити гроші ніяким шлюбним агентствам для знайомства з іноземцями. Щоб не заглиблюватися в це питання, відзначимо просто, що якщо ви вибераете сервіс знайомств, їх вистачає і безкоштовних. А якщо від вас на сайті просять гроші за знайомство з іноземцем, велика можливість шахрайства.

6. Для такого способу знайомства обов'язково потрібно знати іноземну мову партнера.

Звичайно, знати хоча б англійську мову бажано. Але в даний час є багато безкоштовних перекладачів в інтернеті. А скайп запустив сервіс усного онлайн перекладу. Так що необхідність володіти іноземною мовою для знайомства з іноземцями поступово відпадає.

7. А що чоловік про мене подумає?

Чоловік, як і ви, прийшов в мережу з конкретною метою, і, якщо ваші намір і цілі збігаються, то без сумнів нічого поганого він про вас думати не буде.

Перш ніж зав'язати стосунки, переконайтеся, що ви збігається в найважливішому і головному. Звичайно спілкування на сайтах знайомств з іноземцями може бути дуже захоплюючим і цікавим, але якщо ви бачите що у вас і вподобаного вам чоловіки різні цілі то розпорошуватися на підозрілі варіанти ні до чого.

Відповідати на всі листи поспіль не варто. Банальні послання від чоловіків, які не викликають у вас ніякого інтересу не варті того щоб витрачати на них час. Якщо ж лист вам сподобалося, то уважно перегляньте фотографії чоловіка, який його написав. Жінкам завжди більше симпатичні ті, хто робить крок назустріч. Але будьте критичні: як слід перевірте, чи відповідає даний чоловік вашим критеріям. Уміння майстерно плести словесні мережива і робити компліменти ще не підстава щоб закривати очі на якісь небудь шкідливі звички або небажання мати дітей. Якщо ваша намір і мету вийти заміж, а чоловік налаштований тільки на «поговорити і поговорити» - це лист теж відправляйте в корзину. Чим вже й цілеспрямованіше буде ваш пошук, тим швидше ви досягнете позитивного результату.

Вам імпонують і текст листа, і його автор, причому очевидно, що це саме такий чоловік, якого ви хотіли б бачити поруч? Тоді приступайте до написання відповіді. Чим швидше ви його відправите - тим краще. Але поспіху тут не місце, у вас ніколи не буде другого шансу написати перший лист. Врахуйте що, ймовірно, пропозиція про дружбу він відправив не тільки вам (це нормальна практика на сайтах знайомств з іноземцями), так що необхідно виділитися на загальному тлі, справити враження. Одночасно вам належить показати себе з хорошого боку і проявити зацікавленість, і в той же час бути тактовною і досить стриманою, щоб не злякати потенційного іноземного знайомого.

____________________________________________

 


_______________________
 
 
Я людина домашня, веселий, товариський, майстер на всі руки, чоловік, на якого завжди можна покластися в будь-яких життєвих ситуаціях.

Мене привабило, що я прочитав в анкетах жінок, що вони просто хочуть бути щасливими, коханими, і насолоджуват-ися всім, що може дати їм шлюб. По-моєму, це все про любов. За характером я спокійна, врівноважена людина. Цікавлюся музикою, подорожами, фотографією. Не палю, алкоголь вживаю рідко і в малих дозах. У мене складається таке враження, що тільки в Росії і Україні залишилися справжні жінки.

_______________________

Copyright © znayomstva-i-zamizh.com
 

web analytics