знайомства і заміж
 головна    додати анкету     що пишуть чоловіки     питання та відповіді     поради
 
італійські чоловіки
Особливості зовнішності і поведінки італійських чоловіків
_________________________

 

Яка зовнішність типового італійця? Чи правда, що італієць може до 30-ти років жити з мамою? Як італійські чоловіки ставляться до сім'ї? Чому за ними закріпилася слава справжніх «мачо»? Які тенденції з'явилися серед італійських чоловіків в останні роки? Про все це можна дізнатися з цієї статті.

Немає нічого більш італійського, ніж італійський чоловік. Відразу обмовимося, що вивести формулу італійського чоловіки навряд чи кому-небудь вдасться. Тому що її не існує, як не існує точних параметрів абсолютно красивої жінки або алгоритму приготування ідеального борщу. Як і в будь-який великий і відносно відокремленої групи людей, в італійському суспільстві існують певні традиції, особливості виховання, та й унікальні риси характеру, обумовлені історичними та географічними факторами, також мають місце. Крім того, варто розуміти, що навіть коли стануть зрозумілі основні характеристики типового італійця, саме ваш знайомий може виявитися винятком з усіх (або не всіх) правил, здивувавши і вас, і статистику.

зовнішність

Типовий італієць в загальному випадку буває смаглявим, карооким і темноволосим, ​​середнього зросту - такий собі невисокий пекучий брюнет. На тлі більших сусідів по Європі італійці рухливістю й усміхнені, демонструючи перевагу якості, а вірніше якостей, над кількістю. Представницями прекрасної статі його зовнішність характеризується як дуже приємна і романтична. Але це опис більше підходить все ж жителям півдня. Чим далі на північ, тим більше «європейськими», буденними виглядають чоловіка: не такі темне волосся, на настільки глибокі темні очі, навіть шкіра стає блідою і прозоріше. Проте, італійську сутність здалеку видно по відкритості та активної жестикуляції.

Італійському чоловікові не все одно, як він виглядає. Він любить життя, він любить жінок і красу, він просто зобов'язаний любити себе. Його зовнішність якщо не бездоганна, то постійно до цього прагне: завжди гладко поголений, елегантний і оточений ледь помітним приємним ароматом. Не дивуйтеся, якщо ваш новий знайомий легко заткне вас за пояс в області обізнаності про останні модні колекціях і тенденції. Турбота про зовнішність не закінчується на одязі - чоловік буде педантично підбирати аксесуари до свого образу, починаючи з аксесуарів, зачіски і закінчуючи шикарним автомобілем.

Чоловік-син

Аж до перетворення в стереотип відома любов італійців до своїх матерів. Насправді це не перебільшення, а навіть деяке «применшення». Сімейні цінності традиційно сильна у італійського народу, тому чоловіки (та й жінки теж) зворушливо віддані родині і вогнища. Саме з цієї причини вже досить зрілий чоловік цілком може жити в будинку батьків, часто з власними дружиною і дітьми. Згідно зі статистикою, приблизно 80% дорослих італійців у віці до 30 років живуть з батьками. Так відбувається протягом багатьох поколінь і вважається нормою.

Вам вдалося переконати чоловіка-італійця, що краще буде переїхати у власне житло? Даремно старалися, якщо його мама не підтримує вашу точку зору. Варто їй закотити очі і картинно схопитися за серце, як син тут же забуде про даний напередодні обіцянку і взагалі нескоро знову повернеться до цього питання. Італійки - природжені актриси і мають абсолютну владу над синами. Хочете, щоб ваша думка враховувалася? Подружитеся зі свекрухою, захоплюйтеся її вміннями та, можливо, отримаєте деяку частку свободи і підтримки. Зрозуміло, така помітна особливість у представників інших культур не завжди знаходить розуміння, і тоді італійський чоловік отримує «клеймо» мамія, що, в общем-то, не відповідає дійсності. З іншого боку, орієнтованість хлопця на сім'ю і його щире увагу до численних родичів нерідко стають вирішальним фактором у підкоренні жіночого серця, особливо якщо дівчина іноземка і не знайома з італійським менталітетом. І правда: інстинктивно жінка (майбутня мати) шукає турботливого батька своїм дітям, і прояв турботи про сім'ю однозначно сигналізує їй, що даний самець має правильні установки. Більш того, дуже можливо, що любов італійця до своєї рідні переросте і в «закоханість» в родичів дружини (подруги), що може говорити про те, що відносини дійсно серйозні, і молода людина прийняв в сім'ю нових людей.

Звичайно, не все ідеально в такого роду відносинах. Є серед «домашніх» італійських юнаків і відверті дармоїди, які вважають за краще залишатися в батьківському домі тільки тому, що тут вони будуть завжди ситі, одягнені і обласкані. Вони не прагнуть працювати, заводити сім'ю і взагалі чужі прагненню до незалежності.

Чоловік-коханець

Італійські чоловіки ще в середні століття придбали репутацію фатальних звабників. Дійсно, вони в більшості своїй темпераментні, чемні і дуже органічно виглядають, фліртуючи з дівчатами. Знову ж таки, особливо сильно це кидається в очі в порівнянні з іншими європейцями, серед них італійці - справжні «мачо», хоча б на словах.

Блуду сприяють природжені почуття гумору, любов до життя і ... високий інтелект. Так-так, неупереджена статистика виділяє італійських чоловіків, як дуже читають. Багато з них цікавляться релігійними і класичними текстами, і більшість непогано розбираються в поезії, що не проти продемонструвати своїм подругам. Чому ж саме італійці виявляються більш привабливими, ніж їх не менш розумні, красиві і товариські опоненти? Справа в тому, що жителі Апеннін вкладають у флірт всі свої природні дані і навички, які не концентруючись на чомусь окремому.

Для них процес зваблювання представляється абсолютно природним, як дихання, тому і вдаються вони до нього регулярно. І це не гра: занурюючись у флірт, італієць в черговий раз закохується, а розрив переживає чи не найсильніше дівчата. Не дарма практично всі італійські пісні - про кохання, - і чимала їх частина - про нещасну любов і розбите серце.

Більшість європейських (та й не тільки) жінок впевнені, що італійські чоловіки - просто сексі. Та й як можна думати інакше про красивого, ввічливого і завжди активно проявляє інтерес до протилежної статі чоловікові? Іноземки навіть з самої посередньої зовнішністю відчувають себе в Італії дуже комфортно, тому що місцеві жителі ніколи не бувають грубі. З іншого боку, ваш супутник-італієць цілком може задивлятися на оточуючих дівчат і відпускати їм компліменти. Така поведінка - прояв його любові до світу і всього прекрасного, що його наповнює. Але не чекайте, що вам дозволено вести себе так само, спровокувати спалах ревнощів буде зовсім нескладно.

Говорячи про стосунки статей, не можна обійти стороною поведінку в ліжку. Ні, італійці зовсім не статеві гіганти, хоча дивним чином переважна більшість жінок залишаються дуже задоволеними після сексуального спілкування з ними. Секрет простий: навіть при повному розташуванні нової (або постійної) партнерки, коли мета вже, здавалося б, досягнута і можна просто отримати задоволення, італійський чоловік зберігає дві основні і дуже важливі риси - відкритість і уважність. Такий партнер буде відкритий для експериментів і нового досвіду, але при цьому завжди збереже увагу до жінки, залишаючи на першому місці її бажання.

На жаль, серед сучасної італійської молоді все частіше зустрічається споживацьке ставлення і до жінки, і до сексу. В цьому випадку доведеться сильно постаратися, щоб пробудити в чоловікові бажання пожертвувати частиною свого задоволення і проявити увагу до потреб партнерки. В останні роки стали також з'являтися «нерішучі» італійці, які просто побоюються підійти на вулиці до вподобаної дівчини, знаючи непросте ставлення деяких європейок до спонтанних залицянням.

Чоловік-чоловік

Здавалося б, як поєднується тяга до сім'ї і постійний флірт в одній людині? По-перше, завжди є невелика частина тих, кого цікавить тільки сім'я (вони одружуються дуже рано і залишаються вірними), і тих, хто ніколи не охолоне до довгих ногах, коротких спідниць і свіжим відносинам (вони якщо й одружуються, то багато разів, завжди готові до нових пригод). Більшість же, врешті-решт, досягають мети своїх пошуків - тієї жінки, яка відповідає всім внутрішнім вимогам і здатна постійно підтримувати інтерес до себе. З нею італієць забуває про бурхливу молодість і стає зразковим (або майже зразковим) сім'янином.

Чоловік-батько

Незважаючи на шанування сімейних цінностей, влюбчивость здатна закрутити голову навіть самому домашньому італійцеві. Не часто, але ця ситуація здатна привести до розриву шлюбних відносин. Після розлучення чоловік здатний забути колишню дружину, але ніколи - дітей. Своїх нащадків він буде однаково любити в шлюбі, поза шлюбом, будь вони в сусідній кімнаті або на іншому континенті. А заодно прищепить їм нескінченне повагу до матері та жінці, ніж виконає головний заповіт італійського сімейного виховання. Діти дадуть відповідь на батьківську любов взаємністю, довіряючи йому як найкращому другові, відчуваючи під мужньою зовнішністю сутність «вічного дитини».

Чоловік-працівник

Робота для італійського чоловіки зовсім не є сенсом життя. І в компанії друзів малоймовірно, щоб спілкування раптом перейшло в обговорення робочих моментів. Така відчуженість від трудових тим дуже імпонує американкам, німкеням, та й багатьом іншим «неітальянкам», на батьківщині яких чоловіки ставлять на перше місце саме кар'єру. Ні, будь воля італійця, він би взагалі не працював. Але насолода життям вимагає матеріального підживлення, тому чоловік працює і іноді, треба відзначити, досить непогано.

Незважаючи на любов до дозвільному проведення часу, італійські чоловіки неймовірно практичні: всі предмети, тварини і навіть люди в їх житті повинні неодмінно приносити користь. Тому, якщо ви стали дівчиною італійця, але при цьому не вмієте і не хочете займатися домашніми справами, будьте завжди гарні. Залишаючись привабливою, ви задовольните його естетичні потреби, а вечерю і прибирання він за звичкою довірить мамі.

Якщо до роботи італієць відноситься в кращому випадку рівно, то захопленням віддається з усією пристрастю. Ось де може проявитися і наполегливість, і працьовитість, і вміння доводити справу до кінця. До захоплень найчастіше ставляться спортивні дисципліни, особливо футбол. Правда, безпосередньо займається спортом лише мала частина чоловічого контингенту, більшість проявляє силу темпераменту в спортбарах або перед екраном телевізора.

Звичайно, не варто думати, що італійський чоловік - дар Божий для будь-якої жінки, але цілком виразно, що він здатний зробити щасливими хоча б деяких з них.

____________________________________________

 


_______________________
 
 
Я людина домашня, веселий, товариський, майстер на всі руки, чоловік, на якого завжди можна покластися в будь-яких життєвих ситуаціях.

Мене привабило, що я прочитав в анкетах жінок, що вони просто хочуть бути щасливими, коханими, і насолоджуват-ися всім, що може дати їм шлюб. По-моєму, це все про любов. За характером я спокійна, врівноважена людина. Цікавлюся музикою, подорожами, фотографією. Не палю, алкоголь вживаю рідко і в малих дозах. У мене складається таке враження, що тільки в Росії і Україні залишилися справжні жінки.

_______________________

Copyright © znayomstva-i-zamizh.com
 

web analytics