знайомства і заміж
 головна    додати анкету     що пишуть чоловіки     питання та відповіді     поради
 
Який він - ідеальний чоловік?

_________________________
 

Ще з дитинства кожна дівчинка малює в своїй уяві образ зразкового і ідеального чоловіка. Цей образ утворюється завдяки оточуючим її чоловікам, способу життя, захопленням. З часом і досвідом критерії коригуються, наближаючись до істини для кожної конкретної панянки. Розглянемо базові аспекти ідеального чоловіка, разом з яким можна пройти складні випробування життя.

Збереження рівноваги.

Сила чоловіка полягає в його мужності. Це проявляється в амбіціях, захисту, активності, боротьби, прагнення до дій. Але мужність небезпечна сама по собі, тому що може завдати шкоди оточуючим. Тому сильна стать приймає врівноважуючу його агресію складову - доброту від жінки, або доброту зі своїх внутрішніх джерел.

У будь-якому випадку потрібна безперервна і постійна робота над собою - замінювати виникає потужну енергію в мирне русло і на благо собі. Набагато легше вибухнути а навколишні нехай усувають результати і наслідки. Тому дуже важлива риса ідеального принца - це його доброта. Не тільки для самого чоловіка, але і для жінки дуже необхідна ця характеристика. Адже жіноча душа дуже тендітна і ніжна, яка б вимагала турботи. Досить жорстокого і брутального поводження щоб зламати принцесу і перетворити її в владну і злісну королеву. Або, навпаки, в невпевнену в собі закриту мученицю.

Матеріальний фактор.

Чоловік - це не гаманець з грошима. Це Дарувальник, який приймаючи жіноче любов і тепло, в свою чергу дбати про неї, забезпечуючи матеріальними благами. Такий закон циркуляції енергії між протилежними статями. Багато хто плутає природу жінки приймати з позицією корисливості. Чоловік, який здатний відрізнити справжню Жінку - красиву, природну від Мисливиці - холодної, штучної, заслуговує на особливу повагу. Тоді він зможе надихатися своєю супутницею і завдяки цьому бачити.

Яка людина зможе захистити жінку морально, забезпечити матеріально, буде її силою. Чи не порахує свою обраницю утриманкою, знаючи, скільки м'якості і доброти вона вклала в нього. Щоб так тонко розбиратися в людях, потрібно відкинути стереотипи, мати бажання цього навчитися і постійна практика.

Ставлення до жінок.

Справжній чоловік став таким завдяки внутрішньому стрижню і вихованню своєї мами. У усвідомленому віці людина осмислив, як важко було ростити неслухняного маленького розбійника і почав глибоко поважати свою матір і всіх жінок в цілому. Він став сильним, сформувався правильно завдяки навколишнього жіночності і в зрілості навчився правильно черпати жіночу енергію для реалізації глобальних планів.

Такий чоловік особливо цінує духовні дари своєї супутниці, використовує їх собі і іншим на благо і не перестає хвалити свою натхненницю. Завдяки правильному становленню особистості, представник сильної статі піклуватися про свою кохану (а також про дочку, мамі, сестрі) і зберігає її як зіницю ока. І надає їй всі земні блага, знаючи, як важливий комфорт і краса для коханої, щоб вона літала як метелик.

Ідеальність і бездоганність дуже умовний показник для людини. Адже що для одного добре іншому здасться неприйнятно. Точніше це близькість до правди, основа характеристик людини. У доповненні до індивідуальних якостей характеру. Для кожної жінки існує свій ідеал чоловіка. Це залежить від самої жінки.

Чим вона ближче до жіночого ідеалу, тим більш мужній супутник їй зустрітися. Внаслідок цього щоб багато хотіти, треба багато мати. Особливо в духовній плані. Систематична і постійна робота над собою приведе людину до ідеалу і допоможе побудувати союз з таким же партнером.

____________________________________________

 


_______________________
 
 
Я людина домашня, веселий, товариський, майстер на всі руки, чоловік, на якого завжди можна покластися в будь-яких життєвих ситуаціях.

Мене привабило, що я прочитав в анкетах жінок, що вони просто хочуть бути щасливими, коханими, і насолоджуват-ися всім, що може дати їм шлюб. По-моєму, це все про любов. За характером я спокійна, врівноважена людина. Цікавлюся музикою, подорожами, фотографією. Не палю, алкоголь вживаю рідко і в малих дозах. У мене складається таке враження, що тільки в Росії і Україні залишилися справжні жінки.

_______________________

Copyright © znayomstva-i-zamizh.com
 

web analytics