знайомства і заміж
 головна    додати анкету     що пишуть чоловіки     питання та відповіді     поради
 
Чому серйозні чоловіки іноземці приходять за нареченими
на платні сайти знайомств?

_________________________
 

Будь-сайт знайомств з українськими дівчатами приваблює іноземців. Чому чоловіки вкладають час і гроші в пошук знайомств з українськими панянками звертаючись в шлюбні агентства або сайт знайомств з жінками, бажаючими вийти заміж за іноземця? Все ж таки познайомитися з українкою можна в даний час і в Європі. Ви зустрінете багатьох жінок які приїхали на заробітки нянечкою, доглядати за людьми похилого віку або в якості украінскоговорящей домробітниці. Але такі жінки мало приваблюють забезпечених іноземців для шлюбу та серйозних стосунків.

Як правило, українські жінки красиві і привабливі, прагнуть стежити за зачіскою, макіяжем і в будь-якій обстановці залишатися красивою. Таку дружину не соромно уявити близьким. Вона вічно буде чудовою, яскравою і отримає багато компліментів.

Наступним козирем є освіченість наших дівчат. Багато володіють іноземними мовами і відкриті для нового досвіду. Українські жінки і за кордоном продовжують свою енергійну діяльність: багато хто отримує ще одну освіту. Хороший рівень освіти дає можливість їм чудово реалізувати себе і в Європі і в інших країн.

Переважна більшість наших дівчат не боїться проблем і бере їх рішення на себе.

Наприклад, одна добре освічена Українська дівчина, інженер виробництва хлібобулочних продуктів вийшла заміж за механіка, господаря автосервісу в Іспанії. Через кілька років відкрила при автосервісі ресторан і зайнялася випічкою хліба, який став користуватися в окрузі дуже великим успіхом. Її чоловік дуже пишається її успіхами і в усьому їй допомагає. Нещодавно її сестра також вийшла заміж за Іспанця і оселилася неподалік. Це приклад того що навіть якщо на початку наречений іноземець не здається багатим але має бажанням допомогти вам втілити в життя свої мрії, у вас все обов'язково вийде.

Деякі жінки хочуть отримати відразу квартиру в центрі міста або великий будинок. Природно навколо багатих чоловіків дуже багато жінок які бажали б влаштувати з ним життя. Але він знає про це і не поспішає з вибором.

Високий рівень освіти наших дівчат дає можливість їм незрівнянно реалізувати себе і в США, Австралії чи Європі. Для багатьох зовсім не проблема вивчити мову і отримати нову професію. Українська жінка, освоює поодинці походи по магазинах, швидко освоює національну кухню і заводить знайомства. Наше агентство постійно отримує вдячні листи від колишніх клієнток які повідомляють нам про свої успіхи.

____________________________________________

 


_______________________
 
 
Я людина домашня, веселий, товариський, майстер на всі руки, чоловік, на якого завжди можна покластися в будь-яких життєвих ситуаціях.

Мене привабило, що я прочитав в анкетах жінок, що вони просто хочуть бути щасливими, коханими, і насолоджуват-ися всім, що може дати їм шлюб. По-моєму, це все про любов. За характером я спокійна, врівноважена людина. Цікавлюся музикою, подорожами, фотографією. Не палю, алкоголь вживаю рідко і в малих дозах. У мене складається таке враження, що тільки в Росії і Україні залишилися справжні жінки.

_______________________

Copyright © znayomstva-i-zamizh.com
 

web analytics