знайомства і заміж
 головна    додати анкету     що пишуть чоловіки     питання та відповіді     поради
 
Чого хочуть чоловіки?
_________________________

 

Без всякого сумніву, щоб сподобатися чоловікові необхідно навчитися розуміти природу його вчинків і тонкощі його мислення, тобто навчитися дивитися на світ його очима.

Якщо ми настільки несхожі один на одного, то чому так стрімко бажаємо бути поруч? Відповідь проста: кожен з нас прагне отримати те чого у нього немає а саме, можна зрозуміти чого хоче чоловік якщо знати якими рисами володіє він сам.

За твердженням психологів, визначальною рисою характеру чоловіки є його бажання бути в усьому першим і бути лідером. Причому не важливо, наскільки чоловік успішний в кар'єрі, яку роль відіграє в суспільстві. Для того щоб бути лідером і керівником достатньо мати хоча б одного підлеглого. Жінка яка зможе пристосуватися чоловікові, прислухаючись до його думки і погоджуючись, викличе у нього бажання бути поруч. Слід Сказати що основне чого хочуть чоловіки це бути авторитетом.

Чоловічі міркування про дивацтва жіночої логіки також мають сенс, тому що саме чоловікам психологи приписують переважання логічного мислення. Для прикладу уявімо таку ситуацію: молода пара вибирає стіл для вітальні.

Чоловік дивиться варіанти з широкими стільницями, щоб за столом помістилося багато гостей. А його дружина в захваті від витончених журнальних столиків, так добре підходять за стилем до їх вітальні. Якби вони купували столи по-окремо, то чоловік зміг би запрошувати багато гостей, але навряд чи замислювався про те, як новий стіл буде виглядати поряд з вже наявними меблями.

А жінка пожертвувала б функціональністю заради вишуканості стилю. У підсумку обидва вибору були б далекі від досконалості. Але разом подружжя знайдуть золоту середину. Ось чому чоловікам так не вистачає «жіночої логіки».

Інтереси чоловіків, як правило, технічні, тому іноді варто змиритися з тим, що чоловік буде захоплюватися новим автомобілем частіше, ніж своєю жінкою. Він, немов дитина, не перестає радіти своїй новій іграшці або захоплюватися нею, стоячи біля вітрини магазину. Але це зовсім не означає, що його любов до техніки більше, ніж до своєї жінки. Просто чоловіки щиро вважають, що немає сенсу у висловленні очевидного. Вони показують свою любов справами, а не словами. А якщо ви все ж відчуєте себе третьою зайвою в цьому трикутнику «чоловік-машина-дружина», то можна піти на маленьку хитрість: розділити інтереси чоловіки. Для цього, наприклад, можна відправитися разом вибирати нові чохли або обговорити новинки автомобілебудування. І тоді чоловік із захватом буде розповідати вам про своє захоплення, і буде безмежно щасливий.

Не дивлячись на те, що психологія - досить авторитетна наука, що не будемо узагальнювати чоловічі характери, стираючи межі між індивідуумами. Всі чоловіки різні і здатні здивувати навіть прекрасно розбирається в їх психології жінку. Напевно, саме здатність дивувати так притягує жінок до представників сильної статі. І це прекрасно.

____________________________________________

 


_______________________
 
 
Я людина домашня, веселий, товариський, майстер на всі руки, чоловік, на якого завжди можна покластися в будь-яких життєвих ситуаціях.

Мене привабило, що я прочитав в анкетах жінок, що вони просто хочуть бути щасливими, коханими, і насолоджуват-ися всім, що може дати їм шлюб. По-моєму, це все про любов. За характером я спокійна, врівноважена людина. Цікавлюся музикою, подорожами, фотографією. Не палю, алкоголь вживаю рідко і в малих дозах. У мене складається таке враження, що тільки в Росії і Україні залишилися справжні жінки.

_______________________

Copyright © znayomstva-i-zamizh.com
 

web analytics